ترس چند نفره با نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Left 4 Dead

0
133
واقعیت مجازی

به تازگی خبر رسیده که نسخه واقعیت مجازی بازی پر طرفدار و محبوب Left 4 Dead در دست ساخت و توسعه قرار دارد و قرار است وحشت و ترس را برایمان به ارمغان بیاورد! برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

فناوری واقعیت مجازی، چند سالی است که خود را به صورت جدی درون دنیای بازی‌های ویدیویی جا کرده است. در حالی که بسیاری از رسانه ها و کارشناسان می‌گویند که واقعیت مجازی یا VR هیچگاه در صنعت ویدیو گیم، به یک عنصر عادی و همه گیر تبدیل نخواهد شد، اما شواهد نشان می‌دهند که همه سازنده ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک در حال روی آوردن به سمت این فناوری هستند و حداقل دوست دارند شانس خود را با واقعیت مجازی، یک بار هم که شده امتحان کنند.

در میان شرکت های بزرگ در صنعت بازی، شرکت ولو (Valve) ایده واقعیت مجازی در بازی های خود را جدی گرفته است. این شرکت که به تازگی یک بازی واقعیت مجازی از یک سری افسانه‌ای و محبوب به نام  Half-Life: Alyx معرفی کرده که حتی پیش از عرضه، توانسته تحسین منتقدان را برانگیزد، حالا به سراغ بازی های دیگر خود برای ورودشان به حوزه VR می‌رود.

از آن جایی که شرکت ولو یک هدست واقعیت مجازی اختصاصی به نام Valve Index دارد، تمام تلاش خود را می‌کند که با بازی های جذاب، نه تنها عناوین، بلکه هدست خود را نیز به مردم بفروشد. حالا پس از Half Life، به نظر می‌رسد که ولو برروی یک بازی دیگر از سری Left 4 Dead کار می‌کند. ValveNewsNetwork که منبعی قابل اطمینان محسوب می‌شود، در توییتر با انتشار یک توییت مرموز و جالب، Left 4 Dead VR را لو داده است.

درست به مانند Half Life که طرفداران آن، نسخه جدیدی را در سری اصلی طلب می‌کردند و Left 4 Dead Alyx را دریافت کردند، حالا طرفداران سری Left 4 Dead نیز که منتظر نسخه سوم آن بودند، با یک عنوان واقعیت مجازی رو به رو شدند. این منبع با هیجان و البته اطمینان بسیار زیادی اعلام کرده که به تازگی اطلاعات جدیدی از Left 4 Dead جدید منتشر خواهد شد و همچنین در مراسم و رویداد گیم اواردز 2019 (The Game Awards)، باید شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از بازی Half Life Alyx باشیم.

به نظر می‌رسد که شرکت ولو، ارزش و فضای بزرگ حوزه واقعیت مجازی را درک کرده و قصد دارد با ساخت بازی های محبوب خود به صورت VR، موفقیت بزرگی را برای خود رقم بزند. باید تا زمان معرفی رسمی بازی Left 4 Dead VR منتظر بمانیم و البته برای انتشار اطلاعات بیشتر از Half Life Alyx گوش به زنگ باشیم.

نظر شما در مورد نسخه واقعیت مجازی بازی Left 4 Dead چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها