ترفند

Warmlight ؛ رایگان شدن یکی از برترین نرم افزار های ویرایش عکس

کالاسودا- کالاسودا- اپلیکیشن Warmlight را می توان امروز پر بازدید ترین نرم افزار موجود در آیتونز دانست .این نرم افزار حرفه ایی را می توان یکی از برترین اپلیکیش های ویرایش عکس دانست که همواره مورد توجه کاربران قرار میگرد .Warmlight یکی از برترین اپلیکیشن های دو سال اخیر در استور رسمی اپل بوده است و با حجم  60 مگابایت توسط کمپانی IAC در اپ استور قرار گرفته است .قیمت این نرم افزار 4.99 دلار است که در مدت زمان کوتاهی از امروز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. البته این نرم افزار تنها به سیستم عامل IOS محدود نمی شود و برای سیستم عامل اندروید نیز این اپلیکیشن در گوگل پلی قرار دارد. .

این روز ها نرم افزار های ویرایش عکس و عکس برداری پرکاربرد ترین نرم افزار های گوشی های هوشمند محسوب می شوند.نرم افزار Warmlight که چند سالی از عرضه آن می گذرد طرفداران مخصوص به خود را دارد.بسیاری از افرادی که این نرم افزار را دریافت کرده اند بالاترین نمره را برای این نرم افزار اختصاص داده اند . حال قصد داریم به بررسی نرم افزار Warmlight بپردازیم؛با ما همراه باشید

لینک دانلود نرم افزار Warmlight برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود نرم افزار Warmlight برای سیستم عامل IOS

Warmlight نرم افزاری پرطرفداراست.می توان علت آن را  فیلترهای تصویری زیبا ،امکان زمان بندی برای عکاسی و عکاسی به سبک دوربین‌های حرفه‌ای و قدرتمند دانست.

این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا در هر شرایطی، تصاویر زیبایی را شکار کنید  و آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.ویژگی جالب توجه این نرم افزار ایت است که کمک ابزار های پیشرفته می توانید تصاویر را قبل و حتی بعد از عکاسی ویرایش کنید و سپس در صورت رضایت از افکت های زنده و متنوع آن را ذخیره نمایید.این نرم افزار امکان های متنوعی برای یک عکاسی متنوع و پرخاطره برای کاربران ایجاد می کند.

مطالب مرتبط

برو بالا