اندازه نقشه بازی Watch Dogs: Legion قابل مقایسه با نسخه‌های قبلی نیست

0
170

بازی Watch Dogs: Legion نسخه جدیدی از سری Watch Dogs است که در ماه های گذشته توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) معرفی شد. سازندگان این بازی به تازگی توضیح داده‌اند که نقشه Watch Dogs: Legion قابل مقایسه با نسخه های پیشین این سری نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

با نمایش های مختلفی که از بازی Watch Dogs: Legion تا به حال مشاهده کرده ایم، متوجه شده‌ایم که این بازی با نسخه های پیشین، تفاوت های زیادی دارد و به نوعی می‌خواهد با سیستم های جدیدی در گیم‌پلی و دنیای خود، تجربه ای نسب بعدی را به بازی‌بازان هدیه دهد. با این که مدتی پیش مشخص شد که بازی Watch Dogs: Legion با تاخیر مواجه شده و حالا قرار است برای نسل بعدی کنسول ها نیز منتشر شود، اما این دلیل نمی‌شود که طرفداران بازی، هیجان خود را نسبت به این عنوان فراموش کنند.

داستان بازی Watch Dogs: Legion در آینده ای نزدیک در شهر لندن جریان دارد و سازندگان قصد دارند تا با معرفی یک سیستم جدید NPC، یک تغییر و تحول جالب را نه تنها در سری بلکه در صتعت بازی های ویدیویی به وجود آورند. طبق اعلام سازندگان، شما می‌توانید تمام شخصیت های NPC موجود در شهر لندن را تحت کنترل خودتان بگیرید و در واقع، یک سیستم بی نهایت و جالب از شخصیت های قابل بازی به وجود می‌آید.

با این حال، سازندگان در صحبت های تازه خود در مورد این موارد صحبت نکرده اند بلکه به سراغ دنیا و نقشه بازی Watch Dogs: Legion رفته‌اند. در حالی که شاید انتظار داشته باشید سازندگان از وسعت و بزرگی نقشه این بازی صحبت کنند، اما آن‌ها در واقع، از تراکم و زنده بودن شهر و دنیا سخن گفته‌اند. آن‌ها توضیح داده‌اند که تمام افراد موجود در نقشه یا دنیای بازی Watch Dogs: Legion، برنامه زندگی خاص خود را دارند و هر کدام دارای توانایی ها و نقاط ضعفی هستند که با به خدمت گرفتن آن‌ها (بنا بر سیستم جدید بازی)، این موارد به صورت مستقیم روی گیم‌پلی نیز تاثیر گذار خواهد بود. سازندگان در یک کلام حس می‌کنند که Watch Dogs: Legion یک دنیای غنی و پر خواهد داشت.

بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ نامعینی در سال 2020 میلادی برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود اما در نظر داشته باشید که طبق اعلام یوبی‌سافت، Watch Dogs: Legion برای کنسول های نسل بعدی سونی و مایکروسافت نیز بهینه و عرضه خواهند شد.

نظر شما در مورد بازی Watch Dogs: Legion و نمایش هایی که تا به حال از این عنوان دیده‌ایم چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها