ماجرای عروسک ترسناک Pennywise در حیاط خانه یک زوج

0
19

حتما با فیلم IT آشنایی دارید و نسخه اول آن را که چند سال پیش اکران شد تماشا کرده‌اید. یک دلقک ترسناک و عجیب در این فیلم به نام Pennywise که ستاره داستان هم به شمار می‌رود وجود دارد که می‌تواند برای هر کسی وحشتناک و دلهره آور جلوه کند. حال، فرض کنید که یک عروسک Pennywise در حیاط خانه‌تان پیدا شود… اولین کاری که انجام می‌دهید چیست؟

به نظر می‌رسد که این اتفاق واقعا برای یک زوج در نیو جرسی (New Jersey) رخ داده است! در حالی که طرفداران فیلم IT منتظر اکران قسمت دوم این فیلم هستند و می‌خواهند هر چه سریع تر ماجرای آن را تماشا کنند، یک زوج در نیو جرسی تا سر حد مرگ از عروسک ترسناک پنی وایز (Pennywise) ترسیده‌اند. طبق گزارش های منتشر شده، یک زوج جوان در حالی که زندگی آرام خود را دنبال می‌کردند، متوجه افتادن یک جسم در حیاط پشتی خانه خود می‌شوند. زمانی که به جسم نزدیک تر می شوند، مشخص می‌شود که یک عروسک ترسناک از شخصیت پنی وایز روی زمین است و این زوج را تا سر حد مرگ می‌ترساند. شما می‌توانید تصویر این عروسک را در زیر مشاهده کنید:

این زوج پس از مشاهده عروسک پنی وایز در حیاط پشتی خانه خود، پلیس را خبر می‌کنند. نکته جالب این جا است که حتی افسران پلیس هم اعتراف کرده‌اند که از دست زدن به عروسک پنی وایز واهمه داشته‌اند و خیلی سریع به قضیه خاتمه داده و مکان را ترک کرده‌اند. وجود یک نوشته در بالای سر عروسک باعث می‌شود تا ترس مردم از آن بیشتر شود که آن را در تصویر مشاهده می‌کنید. پس از ترک پلیس، زوجی که به آن ها اشاره شد، عروسک را می‌سوزانند و سپس محل را تمیز می کنند. همچنین در شب این حادثه، این زوج با یک چاقو کنار دستشان خوابیده‌اند تا در هنگام نیاز و در موقع اضطراری از آن استفاده نمایند.

قطعا نمی‌توانیم این زوج جوان را سرزنش کنیم چرا که اگر چنین اتفاقی برای ما نیز رخ می‌داد، تقریبا به همین اندازه می‌ترسیدیم و به هر کاری دست می‌زدیم. نکته جالب این جا است که شاید این عروسک بدون دیدن فیلم IT  یا فیلم ترسناک دیگری که شخصیت‌های وحشتناکی را به ما معرفی می‌کند (مانند فیلم عروسک آنابل)، ترسی را به همراه نداشته باشد اما زمانی که اتفاقات درون یک فیلم، بازی یا کتاب را می‌خواهیم، ذهنمان به ما اخطار می‌دهد که شاید وقایع درون فیلم، بازی یا کتاب، بر سر خودمان بیاید و ضربان قلبمان به همین شکل بالا می‌رود.

طرفداران فیلم IT می‌توانند به زودی قسمت دوم آن را روی پرده‌های سینما تماشا کنند. این فیلم در تاریخ 6 ماه سپتامبر سال 2019 اکران خواهد شد.

نظر شما در مورد اتفاقی که برای زوج جوان آمریکایی رخ داده چیست؟ اگر چنین اتفاقی برای شما رخ دهد چه کاری انجام می‌دهید؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از