• کالاسودا
  • بازی ها
  • بازی‌های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد برای ماه سپتامبر مشخص شد

بازی‌های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد برای ماه سپتامبر مشخص شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

در روز گذشته مشاهده کردیم که بازی‌های رایگان ماه سپتامبر برای سرویس پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند که شاهد دو نام بزرگ و هیجان انگیز Batman Arkham Knight و Darksiders 3 بودیم. حال، نوبت به بازی های رایگان ماه سپتامبر برای سرویس ایکس‌باکس لایو گلد می‌رسد تا ببینیم مایکروسافت برای کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس چه برنامه هایی را در نظر گرفته است.

پیش از این که به سراغ معرفی بازی های رایگان ماه سپتامبر برای سرویس ایکس‌باکس لایو گلد برویم، بد نیست اشاره کنیم که مایکروسافت به غیر از این سرویس، یک سرویس فوق‌العاده به نام ایکس باکس گیم پس دارد و بازی های بزرگ بسیاری برای آن سرویس رایگان می‌شوند. شاید به همین علت است که مایکروسافت به تازگی تمرکز خیلی شدیدی روی لایو ندارد و بهترین بازی ها را برای گیم پس رایگان می‌کند.

بازی های رایگان ماه سپتامبر برای سرویس ایکس‌باکس لایو گلد Hitman و We Were Here (برای ایکس‌باکس وان) و Earth Defense Force 2050 و Tekken Tag Tournament 2 (برای ایکس‌باکس ۳۶۰) هستند. قطعا لاین آپ این ماه برای سرویس گلد بد به نظر نمی‌رسد و کاملا راضی کننده است. به عنوان مثال، Hitman بازی پرطرفداری است که به صورت اپیزودیک بازی‌بازان را به مناطقی برای ماموریت های مخفی کاری می‌فرستد یا بازی Tekken Tag Tournament 2 از سری فرعی تکن است که گیم‌پلی و مبارزاتی چذاب دارد. شما می‌توانید تصویر این بازی ها را در زیر مشاهده نمایید:

باید اشاره کنیم که بازی Hitman در کل ماه برای کنسول ایکس‌باکس وان و مشترکین سرویس ایکس‌باکس لایو گلد رایگان است، بازی We Were Here از تاریخ ۱۵ سپتامبر تا ۱۵ ماه اکتبر در دسترس قرار دارد، بازی Earth Defense Force 2050 از تاریخ ۱ تا ۱۵ ماه سپتامبر در دسترس است و در آخر، بازی ekken Tag Tournament 2 از تاریخ ۱۶ تا ۳۰ ماه سپتامبر رایگان می شود. فراموش نکنید که کاربران کنسول ایکس‌باکس وان به لطف قابلیت پشتیبانی از نسل قبل می‌توانند عناوین رایگان کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ را نیز اجرا نمایند و در واقع ۴ بازی رایگان دارند.

نظر شما در مورد بازی های رایگان ماه سپتامبر برای سرویس ایکس‌باکس لایو گلد چیست؟

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار