اخبار

تصاویر پرچم دار جدید سونی برخی ویژگی های آن را فاش کرد

کالاسودا - کالاسودا- تصاویر جدیدی از پرچم دار جدید سونی فاش شد. این تصاویر به احتمال زیاد مربوط به Xperia XZ3 است و با توجه به سابقه کمپانی سونی در عرضه گوشی های هوشمند در فاصله زمانی شش ماهه به نظر می رسد به زودی باید شاهد رونمایی رسمی از این پرچم دار جدید که ادامه دهنده راه Xperia XZ1 و Xperia XZ2 است باشیم. تصاویر منتشر شده نیز این خبر را تایید می کند زیرا ظاهر این دستگاه بسیار شبیه به نسخه های قبلی است.

بخش جلویی این دستگاه نشان می دهد همانطور که بیان شد مشابه پرچم دار فعلی سونی است و می توان این انتظار را داشت که Xperia XZ3 ضخیم ترین پرچم دار آینده موبایل لقب گیرد. همچنین این تصویر نشان می دهد دوربین سلفی این گوشی هوشمند تک دوربینه است و یک بلند گو نیز در بالای این موبایل هوشمند قرار گرفته است. نسبت تصویر این صفحه نمایش نیز ۱۸ به ۹ خواهد بود در قاب پشتی این دتسگاه نیز شرایط قابل پیش بینی است . این گوشی هوشمند از دو لنز دوربین بهره می بردکه به نظر می رسد از لنز هایی که در گوشی XZ2 PERMIUM استفاده شده است باز هم مورد استفاده قرار گیرد و احتمالا از فوکوس خودکار لیزری نیز بهره خواهد برد. حسگر اثر انگشت نیز در جایگاه همیشگی خود قرار دارد و در بخش قاب پشتی قابل رویت است

دکمه های کم و زیاد کردن صدا و دکمه روش شدن صفحه نمایش با توجه به تصاویر در سمت راست قرار داد و با توجه به اینکه این گوشی به احتمال زیاد در کنفرانسIFA در آلمان  رونمایی خواهد شد از برترین پردازنده موجود یعنی اسنپدراگون ۸۴۵ در کنار ۶ گیگابایت حافظه داخلی بخش سخت افزاری این پرچم دار را بر عهده خواهد شد. با توجه به شایعات موجود به نظر می رسد سونی برای این گوشی هشومند از حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی استفاده کند یا اینکه حداقل نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی را در کنار ۶۴ گیگابایتی روانه بازار کند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا