شرکت Dell  استفاده از نسخه جدید ویندوز ۱۰ Ultra Edition را تائید کرد

شرکت Dell  استفاده از نسخه جدید ویندوز 10 Ultra Edition را تائید کرد

دل مدتی پیش طراحی مجدد لپ تاپ XPS 12 با تراشه ۱۰ نانومتری اینتل که از نوع پردازنده های آیس لیک نسل دهم این شرکت آغاز کرد. اکنون خبر رسیده که دل در این لپ تاپ از ویندوز ۱۰ اولترا ادیشن استفاده خواهد کرد.

ویندوز اولترا

سپس خبر رسید که این شرکت این لپ تاپ را تحت سیستم عامل عرضه خواهد کرد. سیستم عامل قابل پیشینی Windows 10 Ultra  ۶۴ بیتی بود. نمایشگاه کامپیوتکس به محفلی برای واقعی شدن این شایعه تبدیل شد و خبرهایی از نسخه ویندوز ۱۰ جدیدی که روی این لپ تاپ قرار است رونمایی شود رسید که نام آن Ultra بود.

سال گذشته مایکروسافت نسخه ای به نام Windows 10 home advanced را معرفی کرد که هرگز در معرض دید علاقه مندان در لپ تاپ ها قرار نگرفت. این شرکت هیچ گاه در مورد تفاوت های کلیدی بین ویندوز ۱۰ اصلی و ویندوز Home advance صحبتی نکرد. ویندوز 10 Ultra Edition

چه سیستم هایی از این ویندوز می توانند استفاده کنند؟

در مورد ویندوز ۱۰ اولترا نیز فعلا اطلاعات کمی موجود است. اینکه آیا این ویندوز برای لپ تاپ های با مشخصات بالا است و آیا ویژگی های پیشرفته تر دیگر مانند آپدیت های ویندوز ۱۰ پرو را دارد؟ رمزگذاری های به چه شکلی است؟ چه رایانه هایی برای دریافت این ویندوز واجد شرایط هستند و مشخصات حداقلی یک سیستم برای دریافت آن چیست؟

فعلا تنها این را می دانیم که Dell XPS 13 با نسبت ۲ در یک، در ماه ژوئن با پردازنده آیس لیک اینتل رونمایی خواهد شد، بنابراین به زودی پاسخ پرسش هایمان را درخواهیم یافت.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار