اخبار

جنگ میان دزد و پلیس در یک ماجراجویی ایرانی

کالاسودا - کالاسودا- یگان ویژه یک بازی ایرانی اکشن است که هیچ ضعفی نسبت به بازی های خارجی ندارد. این بازی جنگی ایرانی نبردی جانانه میان گروههای تروریستی و نیروهای یگان ویژه پلیس است که کاربران در نقش فرمانده نیروی یگان ویژه قرار میگیرند . بازی یگان ویژه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و برای اجرای بازی نیاز به اینترت است .

بازی یگان ویژه از دید اول شخص است و علاقه مندان به بازی های رایانه ایی را در یک محیط کاملا گرافیکی قرار می دهد، بازی به طور کلی از دو بخش تشکیل شده است قسمت اول به صورت بازی های استراتژیک است و باید با استخدام نیروهای بیشتر، آن ها را پیرامون منطقه خود مستقر نمایید تا دشمنان و تروریست ها نتوانند شما را نابود سازند.

مطابق بازی های استراتژیک چگونگی جای گیری سربازها و انتخاب تجهیزات هم مهمترین استراتژی های این بخش است که روی افزایش قدرت های دفاعی تاثیری مثبت خواهند گذاشت.اما بخش دوم مربوط به فاز حمله و تهاجمی بازی است، با انتخاب روی «حمله» می توانید به بقیه منطقه ها هجوم ببرید تا با پیروزی تجربه به دست آورده و پول هایی هم به جیب بزنید. اینجاست که قسمت هیجان انگیز و اکشن یگان ویژه خودش را نشان می دهد. شما سه کار باید انجام دهید؛ تمام دشمن ها را از بین برده، بمب را خنثی کرده و گاو صندوق را باز کنید و به پاداش ها و امتیازات بسیاری دسترسی پیدا کنید.

در بخش مبارزه شما در قامت یک فرمانده خواهید بود که نیرو های خود را آماده و تجهیز می کندتا به پایگاه دشمنان حمله کند،در طول مسر باید بمب ها را خنثی کرده و با انتخاب اسلحه های مناسب به بهترین نحو آرامش را در سراسر کشور ایجاد کند .

در انتها نیز لازم است که بدانیم با توجه به گرافیک بالای این بازی برای اجرا نیاز به گوشی هوشمندی است که بتواند توانایی اجرای یک بازی گرافیکی را داشته باشد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

 

 

برو بالا