اخبار

با برترین کیبورد سیستم عامل اندروید آشنا شوید

کالاسودا -

کالاسودا- اپلیکیشن Ginger Keyboard – Emoji, GIFs, Themes & Games تا کنون بیش از ده میلیون بار در فروشگاه رسمی گوگل دریافت شده است. این نرم افزار که توسط شرکت GingerSoftware Inc توسعه پیدا کرده است به عنوان یک کیبورد کاملا حرفه ایی شناخته می شود که قابلیت های بسیار متونعی را در اختیار کاربران  قرار می دهد. برترین ویژگی این نرم افزار را می توان پشتیبانی بیش از ۵۰ زبان مختلف دانست.

Ginger Keyboard با ظاهری فوق العاده می تواند به افزایش سرعت نوشتن شما کمک کند این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد تا در زمانی کوتاه به سرعت متن های خود را بدون هیچ گونه غلط املایی نوشته و ان را برای دوستانشان در شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان ها ارسال نماید.

این نرم افزار  تمامی متن شما را در نظر گرفته و علاوه بر برطرف نمودن غلط های املایی، گرامر و علائم نگارشی را نیز به صورت کاملا حرفه ایی رعایت می کند. اما کاربردی ترین بخش این کیبورد پشتیبانی از زبان فارسی است و این نرم افزار تمام امکانات خود را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار می دهد. همچنین این نرم افزار تعداد بسیار زیادی ایموجی و گیف دارد که می تواند در زمان تایپ کردن کارایی بسیار بالایی داشته باشد. ایموجی هایی که این روز ها بسیاری از کاربران برای در اختیار داشتن آن ها هزینه های جالبی را پرداخت می کنند.

لینک دانلود نرم افزار Ginger Keyboard – Emoji, GIFs, Themes & Games برای سیستم عامل اندروید

برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

پیش بینی دقیق کلمات بعدی خود برای افزایش سرعت در نوشتن متون

صد ها تم رنگی مختلف برای شخصی سازی محیط برنامه

تایپ سریع تنها با کشیدن انگشت بر روی حروف

پشتیبانی از ۵۸ زبان مختلف

سفارشی سازی کیبورد با برنامه های مورد علاقه ی خود

چند بازی مختلف برای گذراندن وقت در زمان های فراغت

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا