اخبار

نرم افزار IFTTT ؛ یک اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت امور روزانه

کالاسودا- کالاسودا –  IFTTT که مخفف If This Then That است به منظور سرعت بخشیدن به  ‌انجام کارها و همچنین یادآوری‌کردن موارد مهم و ضروری به کاربر ساخته شده است . این نرم افزار پرکاربرد برای سیستم عامل های مختلف موبایل به صورت رایگان عرضه می شود و در استور های رسمی وجود دارد . نرم افزار IFTTT با حجمی در حدود 70 مگابایت در اختیار کاربران قرار می گیرد .

انجام کلیه کار ها و امور روزمره نیاز مند یک برنامه ریزی منظم و یا یک نرم افزار حرفه ایی برای اجرای آن ها است . نرم افزار IFTTT این قابلیت را داردکه  بتوان به راحتی تمامی حساب‌های کاربری خود در سرویس‌ها و شبکه‌های اجتماعی گوناگون را کنترل کرد و انجام بسیاری از امور مختلف که برخی از آن‌ها زمان‌بر نیز هستند را به آن واگذار نمایید.

IFTTT نرم افزاری است که افراد کمی از وجود این اپلیکیشن اطلاعات دارند اما کار با این نرم افزار بسیار ارزشمند است . برای اطلاع از ویژگی های این نرم افزار با ما همراه باشید.

لینک دانلود نرم افزار IFTTT  برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود نرم افزار IFTTT  برای سیستم عامل IOS

همانگونه که بیان شد سرویس محبوب IFTTT  یکی از بهترین سرویس‌ها برای خودکارسازی کارها است.

به‌طور مثال با این سرویس می‌توانید کاری کنید که:

عکس پس‌زمینه‌ی گوشی طبق برنامه‌ای از پیش تعیین‌شده تغییر کند

وای‌فای گوشی زمان رسیدن به محل کار خاموش شود، پست‌های شما در چندین شبکه‌ی اجتماعی به‌طور همزمان منتشر شود،

اگر قیمت اپلیکیشن خاصی پایین آمد خبردار شوید،

هنگام ترک محل کار گوگل مپس به‌طور خودکار باز شود،

فهرست مخاطبین موجود در iOS به‌طور خودکار به سرویس گوگل منتقل شود و بسیاری امکانات و قابلیت‌های دیگر.

یک مثال دیگر از عملکرد این اپلیکیشن می‌تواند این باشد که هر زمانی که یک عکس جدید گرفتید، به طور خودکار در حساب Drive شما آپلود شده و همچنین در شبکه‌های اجتماعی گوناگون نظیر فیسبوک به اشتراک گذاشته شود.

این موارد تنها بخشی از کار کردن با این نرم افزار کاربردی است . IFTTT  با به روز رسانی های متنوع همواره ویژگی های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد

 

 

 

 

 

برو بالا