چند بازی جدید در مراسم X019 مایکروسافت معرفی خواهند شد

0
۹

شرکت مایکروسافت و تیم ایکس‌باکس قرار است به زودی یک رویداد هیجان انگیز به نام X019 برگزار کنند که در آن، چند بازی جدید معرفی خواهند شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

طبق رسم هر ساله، شرکت مایکروسافت برنامه دارد تا رویداد X0 را که امسال با نام X019 شناخته می‌شود، برگزار کند و این رویداد امسال در کشور انگلستان و در شهر لندن برگزار خواهد شد. رویداد X0 در گذشته برای بازی‌بازان و حتی برای طرفداران ایکس‌باکس، خیلی بزرگ و هیجان انگیز نبوده و اتفاق خاصی در آن رخ نمی‌داد اما مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته تا آن را جدی بگیرید و حالا ذر مراسم X019، قول یک سری غافلگیری هیجان انگیز و فوق‌العاده را داده است.

طبق اعلام شرکت مایکروسافت، در رویداد X019 می‌توانیم انتظار معرفی چند بازی کاملا جدید را داشته باشیم که البته گقته نشده این عناوین انحصاری هستند یا ترد پارتی یا ترکیبی از این عناوین! همچنین، چندین بازی برای تجربه در X019 در دسترس قرار داده می‌شود که البته جزئیات این بازی ها مشخص نشده است. به طور مجموع، باید بگوییم که حدود 24 بازی در X019 وجود دارند که یا قابل بازی کردن هستند یا کاملا جدید و نو به شمار می‌آیند و به مردم معرفی می‌شوند.

رویداد X019 در تاریخ 14 ماه نوامبر سال 2019 میلادی در شهر لندن برگزار خواهد شد و می‌تواند قدم مثبتی برای مایکروسافت، تیم ایکس‌باکس و سیاست‌های آن ها برای عرضه عناوین برروی کنسول های ایکس‌باکس و البته رایانه های شخصی (ویندوز 10) محسوب شود. قطعا با اخباری که مایکروسافت در مورد X019 منتشر کرده، انتظار ما برای دیدن این رویداد بیشتر می‌شود و منتظر معرفی چند بازی بزرگ و هیجان انگیز هستیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

نظر شما در مورد مراسم X019 و برنامه های مایکروسافت و تیم ایکس‌باکس برای این رویداد چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از