اخبار

انتظارها به پایان رسید؛ موس و کیبورد به کنسول Xbox اضافه شدند!

انتظارها به پایان رسید؛ موس و کیبورد به کنسول Xbox اضافه شدند!

کالاسودا - انتظارها به پایان رسید؛ موس و کیبورد به کنسول Xbox اضافه شدند!کالاسودا_به تازگی خبری خیلی جالب توجه در مورد کنسول Xbox منتشر شده است که نشان می دهد این کنسول از موس و کیبورد پشتیبانی خواهد کرد و کاربران می توانند به راحتی در بازی های خود از این سیستم استفاده کنند.

رونمایی از پشتیبانی موس و کیبورد در کنسول Xbox

مایکروسافت چند ماه پیش بود که اعلام کرد قصد دارد از موس و کیبورد در کنسول خود پشتیبانی کند و در نهایت قرار است هفته آینده این پشتیبانی به کنسول های Xbox اضافه شود. از تاریخ 14 نوامبر کاربران کنسول Xbox One می توانند در 14 بازی مختلف از موس و کیبورد استفاده کنند.

بازی های معروف پشتیبانی کننده از موس و کیبورد در کنسول Xbox

بازی های Fortnite و Warframe نام بازی های بزرگی هستند که قرار است در آنها پشتیبانی از موس و کیبورد اضافه شود. در حالی که نام 14 بازی در این لیست دیده می شود ولی تنها 7 بازی از تاریخ 14 نوامبر می توانند از موس و کیبورد پشتیبانی کنند و بقیه عنوان ها به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. قطعا طی ماه های آینده بازی های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

ماه نوامبر

Fortnite

Bomber Crew

Deep Rock Galactic

Strange Brigade

Vermintide 2

War Thunder

X-Morph Defense

به زودی

Children of Morta

DayZ

Minion Master

Moonlighter

Vigor

Warface

Wargroove

اضافه شدن این پشتیبانی به نظر توسعه دهنده ها بر می گردد

این موضوع دیگر به توسعه دهنده ها بستگی دارد که پشتیبانی از موس و کیبورد را به سیستم های خود اضافه کنند. در مورد بازی Fortnite گفته شده که کاربرانی که از موس و کیبورد استفاده می کنند تنها با کاربرانی به رقابت خواهند پرداخت که آنها نیز از موس و کیبورد استفاده می کنند تا توازن در بازی رعایت شود. توسعه دهنده های بازی های مختلف طی ماه های آینده قطعا تصمیمات جذابی در مورد این افزونه خواهند گرفت و باید دید این سیستم به چه بازی هایی اضافه خواهد شد.انتظارها به پایان رسید؛ موس و کیبورد به کنسول Xbox اضافه شدند!

همکاری مشترک مایکروسافت و Razor

در کنار این خبر می توانیم به همکاری شرکت مایکروسافت و Razor در زمینه تولید موس و کیبورد اختصاصی اشاره کنیم که احتمالا این دو شرکت اولین موس و کیبورد اختصاصی خود را اوایل ماه ژانویه معرفی خواهند کرد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با ما در  صفحه اینستاگرام کالاسودا همراه باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا