اخبار

شخصیت های سریال واکینگ دد و حضور در بازی تیکن ۷

کالاسودا - کالاسودا- شخصیت های جدید به بازی پرطرفدار تیکن ۷  اضافه شد. ساعاتی پیش خبری منتشر شد که خبر از یک به روز رسانی برای این بازی پرفروش منتشر شد که شخصیت های پرطرفداری را به این عنوان پرطرفدار اضافه کرد. بازی تیکن ۷ بیش از یک سال پیش برای کنسول های بازی پلی استیشن چهار ، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر شد و فروش بسیار خوبی را برای کمپانی سازنده این عنوان به همراه آورد. شرکت باندای نامکو مسئول توسعه و ساخت این بازی بسیار زیبا را دارد و همواره با به روز رسانی های متنوع کاربران را برای اجرای مجدد این عنوان ترغیب می کنند.

امروز خبری بسیار شگفت انگیز منتشر شد که نشان می دهد فصل جدید این بازی بسیار پرطرفدار سه شخصیت جدید را به همراه دارد و باید فصل دوم این بازی بسیار زیبا را همراه با شخصیت های سریال وایکینگ دد یا همان مردگان متحرک دانست. این سه شخصیت این سریال فوق العاده زیبا عبارت اند از انا ویلیامز، لی ولونگ و نگان که به نحوی ناگهانی به این عنوان قدیمی و این سری بازی مهیج اضافه شده اند. این همکاری به شبکه AMC که این سریال بسیار زیبا را ساخته است بدون شک شروعی برای ارتباط بیشتر میان این دو شرکت است  و باید شاهد اضافه شدن شخصیت های دیگری نیز در بازی بسیارزیبای تیکن ۷ باشیم.

کمپانی سازنده این عنوان بسیار زیبا هنوز زمان رسمی عرضه دومین فصل این بازی پرفروش را اعلام نکرده است اما بدون شک تا مدتی دیگر این به روز رسانی برای کاربران بازی تیکن ۷ ارسال می شود . پیش بینی می شود با توجه به تعداد بینندگان سریال یاد شده شاهد جهش بسیار خوبی از فروش این عنوان که آخرین بازی سری تیکن محسوب می شود را باشیم.

بازی تیکن ۷ از معدود بازی های مبارزه ایی است که مدت ها توانسته است نیاز کاربران را برای یک بازی مبارزه ایی برطرف کند و رقابت بسیار هیجان انگیزی را با بازی مورتال کمبت برای بازی های رقابتی در سال های اخیر داشته است. البته در این میان علاوه بر فروش بالای هرکدام به دلیل متفاوت بودن سبک شخصیت های این دو بازی تفاوت هایی نیز در این میان وجود دارد و تنها در سبک مبارزه و رقابتی بودن با یکدیگر یکسان هستند.

نظر شما در مورد این سبک بازی بسیار زیبا چیست؟ آیا تجربه بازی تیکن ۷ را بر روی کنسول بازی خود داشته اید و یا علاقه به اضافه شدن شخصیت های جدید به این عنوان مهیج دارید و یا ترجیح می دهید تیکن ۷ با همان شخصیت های همیشگی و در زمین ها و مبارزه های متنوع در اختیار کاربران قرار گیرد؟

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

چگون بدون برق گوشی موبایل را شارژ کنیم؟
بهترین راه حل برای انتقال نرم افزار در گوشی های اندروید چیست؟
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا