اخبار

نام و سیستم عامل ساعت هوشمند جدید سامسونگ لو رفت

کالاسودا - کالاسودا- نام و مشخصات ساعت جدید سامسونگ مشخص شد. کمپانی کره ایی سامسونگ امروز به صورت رسمی اعلام کرد که ساعت جدید سامسونگ این بار به نام گلکسی واچ عرضه خواهد شد. در یکی دو ماه اخیر شایعاتی منتشر شد که نشان می داد سامسونگ ممکن است ساعت هوشمند جدید خود را با نام گلکسی واچ و با سیستم عامل wear os روانه بازار خواهد شد اما امروز خبری را وب سایت زد دی نت کره جنوبی منتشر کرد که نشان می دهد بخشی از این شایعات درست است.

امروز خبری منتشر شد که نشان می دهد سامسونگ ساعت هوشمند جدید خود را در روز ۲۴ آگوست روانه بازار خواهد کرد. این مراسم همزمان با رونمایی پرچم دار جدید سامسونگ یعنی فبلت گلکسی نوت ۹ صورت خواهد گرفت. گلکسی واچ سامسونگ قرار است در روز رونمایی گلکسی نوت ۹ با سیستم عامل همیشگی خود یعنی تایزن روانه بازار شود. این خبر شاید کمی ناراحت کننده برای افرادی باشد که انتظار این سیستم عامل را نداشته باشد. سیستم عامل تایزن هماهنگی بسیار زیادی با گوشی های خود سامسونگ دارد و تمام توان خود را برای گوشی های برند های دیگر نمی تواند ارائه دهد. کمپانی کره ایی سامسونگ در این سری از ساعت های خود این وعده را به کاربران داده است که تمام توان خود را برای اضافه کردن نرم افزار های ورزشی در این ساعت داشته است.

با توجه به شرایط موجود سامسونگ توانایی تولید یک ساعت هوشمند پرطرفدار را خواهد داشت. اولین موضوعی که در خرید ساعت های هوشمند بررسی می شود مقاوم بودن آن در برابر آب و ضربه است که تقریباً تمام ساعت ها این موضوع را مد نظر قرار می دهد .با توجه به شایعات قبلی این ساعت هوشمند از باتری ۴۷۰ میلی آمپری استفاده خواهد کرد. با استفاده از PLP سامسونگ توانسته است که برد ساعت خود را باریک تر و بسیار سبک تر از ساعت های دیگر روانه بازار کند که در بحث طراحی بسیار اهمیت دارد و در فروش نیز بسیار مفید خواهد بود زیرا می توان از فضاهای موجود برترین استفاده را کرد.

هنوز قیمت ساعت هوشمند گیر اس ۴ منتشر نشده است اما اگر سنسور های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد به احتمال زیاد با قیمتی بالاتری به نسبت نسخه قبلی روانه بازار خواهد شد. به نظر می رسد برای مشاهده این ساعت بسیار پرقدرت باید تا روز رونمایی از گلکسی نوت جدید صبر کنیم و با توجه به اخبار پیرامون این کمپانی کره ایی باید در روز ۹ آگوست شاهد رونمایی از این ساعت هوشمند که پتانسیل برترین شدن را دارد باشیم.

نظر شما در مورد این ساعت هوشمند چیست؟ آیا سامسونگ با سیستم عامل wear os موفق تر از سیستم عامل تایزن خواهد بود؟ سنسور فشار خود در خرید شما تاثیر گذار خواهد بود یا سامسونگ تنها به فکر تبلیغات خود خواهد بود.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا