اکتیویژن: نسخه‌های بازسازی شده بیشتری از بازی‌های کلاسیک در راه است

نسخه‌های بازسازی شده (ریمستر و ریمیک) بسیاری در نسل هشتم کنسول‌ها عرضه شد که بسیاری از این عناوین، فوق‌العاده بودند و به بهترین شکل ممکن یک بازی کلاسیک و قدیمی را به دوره‌ای جدید آوردند. با این که هنوز از برنامه شرکت‌های دیگر خبر نداریم، اما شرکت اکتیویژن (Activision) به تازگی اعلام کرده که نسخه‌های بازسازی شده بیشتری از عناوین قدیمی تحت لایسنس این شرکت در راه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت اکتیویژن در نسل هشتم، سه بازی یا مجموعه بازسازی شده و ریمیک شده را برای نسل کنونی عرضه کرد. اولین مجموعه بازسازی شده، Crash Bandicoot N.Sane Trilogy بود که سه نسخه ابتدایی سری محبوب کرش بندیکوت را برای پلتفرم‌های نسل حاضر منتشر می‌کرد. پس از آن، مجموعه Spyro Reignited Edition عرضه شد که باز هم یک بازی و شخصیت محبوب و قدیمی را به نسل جدید معرفی می‌کرد و در همین اواخر نیز، بازی Crash Team Racing در دسترس قرار گرفت و جالب است بدانید که تمام این بازی ها با استقبال بسیار خوب بازی‌بازان و طرفداران مواجه شدند و یک موفقیت عالی برای اکتیویژن به حساب می‌آیند.

در جریان نشست مالی دوره سه ماهه شرکت اکتیویژن، رئیس این شرکت بزرگ، آقای Robert Kostich تایید کرد که بازسازی عناوین محبوب قدیمی، با موفقیت همراه بوده و به عنوان مثال، بازی و مجموعه Crash N.Sane Trilogy به میزان 10 میلیون نسخه فروخته است. او با اتکا به حرف‌های خود، اعلام کرد که نسخه‌های بازسازی شده دیگری از عناوین و آ‌ی‌پی های قدیمی و محبوب منتشر خواهد شد. این طور که به نظر می‌رسد، اکتیویژن آی پی های قدیمی بسیاری دارد که می‌تواند هر کدام از آن‌ها بازسازی کند و سود خوبی را به جیب بزند.

شاید زمانی که شرکت سونی، حقوق و لایسنس بازی‌های کرش بندیکوت و اسپایرو را به شرکت اکتیویژن می‌فروخت، فکر نمی‌کرد که این شرکت بتواند در سال‌های آینده، با ساخت نسخه های بازسازی شده مناسب و خوش ساخت، نظر بسیاری از بازی بازان را به خود جلب کند. در آینده باید منتظر عرضه نسخه‌های بازسازی شده بیشتری از طرف اکتیویژن باشیم و این قطعا خبر خوبی است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها