آیا بخش بتل رویال در بازی Call of Duty: Modern Warfare وجود دارد؟

بازی Call of Duty: Modern Warfare یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری است که قصد دارد تا با بازگشتن به ریشه‌های سه گانه محبوب Modern Warfare، باز هم طرفداران سری را به خود جذب کند. با این که می‌دانیم Call of Duty: Modern Warfare یک بخش داستانی پر و پیمان و یک بخش چند نفره حساب شده و خوب دارد، اما آیا جایی برای بخش بتل رویال (Battle Royale) وجود دارد یا خیر؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

سازندگان بازی Call of Duty: Modern Warfare، یعنی استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در این روزها به سختی مشغول تبلیغ کردن بخش چند نفره این عنوان هستند. آن‌ ها قصد دارند تا یک بخش چند نفره فوق‌العاده را با مودهای قدیمی و جدید و البته نقشه‌های بسیار بزرگ برای بازی‌بازان تدارک ببینند و روی این موارد نیز مانور می‌دهند. طبق گفته‌های سازندگان، آن‌ها قصد دارند تا 100 بازی‌باز را در نقشه‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare جای دهند و نبرد های عظیمی را شبیه به نبردهای بزرگ بخش چند نفره بازی Battlefield طراحی کنند. با این حال، حتی Battlefield نیز نتوانسته خارج از مود بتل رویال، 100 بازی‌باز را وارد یک نقشه کند و به نظر می‌رسد که برنامه‌های اینفینیتی وارد برای Call of Duty: Modern Warfare بزرگ و حسابی باشد.

اما با در نظر گرفتن تمامی این موارد و داشتن دو بخش خوب داستانی و جند نفره، آیا جایی نیز برای بخش بتل رویال باقی می‌ماند؟ طی یک مصاحبه جدید، طراح بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare، آقای Joe Cecot این گونه توضیح می‌دهد:

ما واقعا برروی Modern Warfare تمرکز کرده‌ایم؛ معتبر و درگیر کننده، اسلحه‌های واقع گرایانه و یک تجربه متفاوت. این بازی واقعا در مورد برگشتن به Modern Warfare و خالص نگه داشتن آن است. ما در مورد تعداد بالای بازی‌باز و چیزهایی شبیه به آن واقعا هیجان زده هستیم اما هم‌اکنون واقعا برروی بخش چند نفره اصلی تمرکز کرده‌ایم.

با صحبت‌های سازنده بازی Call of Duty: Modern Warfare به نظر می‌رسد که بخش بتل رویال فعلا دور از این عنوان وجود دارد و سازندگان سخت مشغول تنظیم و تهیه بخش چند نفره اصلی بازی هستند. با این حال، نبود بخش بتل رویال در بازی جدید، الزاما خبر بدی نیست و سازندگان می‌توانند با تمرکز بیشتر برروی داستان و بخش چند نفره اصلی، یک تجربه بهتر را برای بازی‌بازان و طرفداران به ارمغان بیاورند. علاوه بر این، نسخه سال گذشته سری، یعنی Call of Duty: Black ops 4 دارای بخش بتل رویال خوب و راضی کنند‌ه‌ای بود و این تفاوت نسبت به Call of Duty: Modern Warfare می‌تواند مخاطبان این دو بازی را از هم جدا کند؛ به این معنی که بازی‌بازان ترجیح دهند که کدام موارد (داستان، بخش چند نفره کلاسیک یا بتل رویال) برایشان مهم تر است و به سراغ بازی مورد نظر بروند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 ماه اکتبر سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Call of Duty: Modern Warfare و نبود بخش بتل رویال در این عنوان مورد انتظار چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها