اشک‌های قهرمان مسابقات Evo در بازی Dragon Ball FighterZ ماندگار شد

مسابقات Evo 2019 به تازگی برگزار شد و بازی‌بازان حرفه‌ای در هر بازی و رشته، با حریفان خود دیدار کردند. رقابت‌های Evo، مهمترین رقابت‌ها در زمینه بازی‌های ویدیویی است و قهرمان این رقابت ها در هر بازی و هر رشته می‌تواند جواز ارزشمندی را از آن خود کند. در مسابقه فینال بازی Dragon Ball FighterZ، اشک‌های قهرمان این بازی در هنگام پیروزی، صحنه‌های زیبا و جالبی را خلق کرد که در تاریخ ماندگار شد.

مسابقات Evo برای چندین بازی برگزار می‌شود و بازی‌بازان قهرمان در هر بازی خود را به دنیا معرفی می‌کنند. بازی‌های معروف تر و شناخته شده‌تر مانند Street Fighter 5 و Super Smash Bros Ultimate که پای ثابت مسابقه Evo 2019 بودند اما به غیر از این عناوین بزرگ و شناخته شده، بازی‌هایی با اسم و رسم کوتاه تر نیز حضور فوق‌العاده‌ای داشتند. به عنوان مثال، بازی Dragon Ball FighterZ یک بازی مبارزه ای عالی است که شاید نامش را به اندازه بازی‌های مبارزه‌ای معروف نشنیده باشید اما این عنوان از هر نظر شایسته است.

در فینال مسابقات Dragon Ball FighterZ، دو بازی‌باز حرفه‌ای و قهرمان در این بازی، یعنی Goichi Kishida ملقب به GO1 و Dominique McLean ملقب به SonicFox به رقابت با یکدیگر پرداختند. نکته جالب این جا است که در مسابقات سال گذشته نیز در فینال بازی Dragon Ball FighterZ، همین دو بازی‌باز به یکدیگر برخورد کردند و با هم مسابقه دادند که مسابقه سال گذشته را SonicFox برنده شده بود. با این حال، در مسابقات امسال، GO1 رقابت فینال را به نفع خود تمام کرد و توانست قهرمان این رقابت‌ها شود.

نکته جالب در مورد فینال امساب این بود که GO1 پس از اتمام مسابقه و پیروزی در مقابل SonicFox، نتوانست جلوی اشک‌های شادی خود را بگیرد و از شدت هیجان، گریه کرد. SonicFox نیز او را با خنده در آغوش گرفت و به صورت مرتب به او تبریک گفت تا لحظات ماندگار و زیبایی خلق شود. شما می‌توانید تصاویری از این صحنه تاریخی را در زیر مشاهده نمایید:

مسابقات Evo 2019 هم‌اکنون در جریان است و بازی‌بازان در بازی‌های مبارزه‌ای معروف به رقابت می‌پردازند.

نظر شما در مورد قهرمانی GO1 و خلق شدن چنین لحظات احساسی و ماندگاری چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها