کمپانی پاندای نامکو و موفقیت های بسیار زیاد در بازی Dragon Ball FighterZ

 بازی Dragon Ball FighterZ توسط استودیو بازی ساز آرک سیستم ورکس در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول های ایکس باکس وان،پلی استیشن چهار و مایکروسافت ویندوز ساخته و توسط کمپانی پاندای نامکو منتشر شده است . این بازی همچنین با موتور آنریل ۴ ساخته شده و از حالت‌های مبارزه تک‌نفره و چندنفره رقابتی هم پشتیبانی می‌کند.  استودیو آرک سیستم ورکس که در زمینه بازی های مبارزه ایی بسیار شناخته شده است این بار با هدف گستره تر کردن طرفداران خود بازی Dragon Ball FighterZ را منتشر کرده است و امتیاز های بسیار خوبی نیز دریافت کرده است. حال قصد داریم به معرفی این بازی پرهیجان بپردازیم:

بازی های سبک مبارزات شرقی بدون شک یکی از پرطرفدار ترین نوع بازی های رایانه ایی به خصوص برای طرفداران بازی های دو نفره است. شاید بتوان معروف ترین این بازی ها را تیکن یا مورتال کمبت نامید با این حال کمپانی پاندای نامکو بازی جدید خود را بر اساس سبک مبارزه ایی روانه بازار کرده است و تا کنون موفقیت های بسیار زیادی به دست آورده است. البته این موفقیت به یکباره به دست نیامده است و کافی است تا به کارنامه بلند و بالای این استودیوی کاربلد نگاهی بیندازید تا ببینید چه عناوین مشهور و فوق‌العاده ای به وسیله آن ها خلق شده است.

Dragon Ball FighterZ یک بازی  دو و نیم بعدی است که به سبک جالبی می تواند ساعت ها کاربران را سرگرم کند. در این بازی شما می توانید سه شخصیت را برای تیم خود کنید که یکی از آن ها باید در هر زمان نقش اصلی داستان را اجرا کند،البته این امکان وجود دارد که بتوان شخصیت اصلی را تغییر داد. نکته جالب این که می توان از یک کاراکتر تیم‌تان هم برای انجام برخی حرکات خاص و ویژه و کمبو‌های مخصوص کمک بگیرید و در واقع حرکاتی ترکیبی را روی حریف پیاده کنید.

با عضويت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرين اخبار حوزه تکنولوژي گوش دهيد