ثانیه شماری برای عرضه بازی GOD Of War

 امروز بهترین خبر برای طرفداران کنسول بازی پلی استیشن ۴ منتشر شد و گیمر هایی که مدت زیادی را برای عرضه بازی GOD OF WAR  اکنون از زمان عرضه این بازی مطلع شدند و زمان زیادی نیز تا تاریخ انتشار بازی GOD Of War نمانده است .

این بازی هشتمین فصل مجموعه خدای جنگ است. نسخه جدید God Of War به طور غیر رسمی خدای جنگ ۲۰۱۸ (God Of War 2018 ) نامیده می شود.سبک بازی مانند نسخه قبل اکشن_ماجراجویی است و برای  PS4 عرضه خواهد شد.

این بازی در راستای نسخه سوم خدای جنگ است و فقط از لحاظ داستانی و گیم پلی وارد بخش جدیدی می شود. در این نسخه بازی از دنیای اسطوره های یونانی فاصله گرفته و وارد دنیای اسطوره های وایکینگی شده است.

شخصیت اصلی بازی کریتوس است . او در این سری شخصیتی آرام تر دارد و به گونه ای به خشم خود غلبه کرده است.وی مربی و محافظ پسرش نیز محسوب می شود و در طول بازی اجازه نمی دهد او به خطر بیفتد. آتریوس پسر او زبان محلی سرزمینی که در آنجا هستند را بلد است. این موضوع باعث رابطه بیشتر بین این دو شخصیت دوست داشتنی می شود. داستنان پر از رابطه های عاطفی بین کریتوس و آتریوس است.

در God Of War 2018  شاهد این خواهیم بود که “کریتوس نحوه خدا شدن را به پسرش می آموزد و پسر او انسانیت را به کریتوس”

امروز زمان انتشار این بازی مشخص شد ، ۳۱ فروردین ۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) این بازی که یکی از کاندیدای برترین گیم های سال ۲۰۱۸ است برای کنسول پلی استیشن چهار عرضه می شود

نسخه معمولی بازی God Of War با قیمت ۶۰ دلار قابل خرید است. همچنین نسخه های دیگری نیز برای بازی خدای جنگ عرضه خواهد شد که شامل مجسمه ،کتابچه و… خواهد بود که با قیمت های مختلف برای گیمر ها عرضه می شود .

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها