Google Maps Go؛ بررسی یک مسیر یاب کم حجم

Google Maps Go؛ بررسی یک مسیر یاب کم حجم

Google Maps Go؛ بررسی یک مسیر یاب کم حجم کالاسودا-  Google Maps Go اپلیکیشن جدید و نسخه سبک از برنامه اصلی Google Maps است که به تازگی برای معرفی شده است . Google Maps Go برای سسیتم عامل اندروید منتشر شده  و البته برای دستگاه هایی با اندروید 8.1 قابل اجرا است . هدف از تولید این نرم افزار امکان استفاده بهتر از نقشه گوگل برای گوشی هایی است که در سال 2018 عرضه می شود و سخت افزاری ضعیف تر از گوشی های میان رده دارد . این نرم افزار امکانات کاربردی و مفیدی را در کنار سبک تر و کم حجم تر بودن نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد .
این روزها اپلیکیشن های بسیاری وجود دارد که می توان گفت در حال تکمیل شدن و نزدیک به پایان توسعه آن ها است اما از طرفی دیگر پیشرفته شدن اپلیکیشن ها و تکامل آن ها باعث بالاتر رفتن حجم این اپلیکیشن ها شده به گونه ایی که برای استفاده بدون اختلال در این نرم افزار ها اغلب به گوشی های قدرتمند نیاز است . حال این روز ها گوگل دست به اقدام جالبی زده است و نسخه سبک نرم افزار گوگل مپس را با نام Google Maps Go منتشر کرده است  تا کاربرانی که گوشی های میان رده یا ارزان قیمت دارند بدون مشکل بتوانند از این اپلیکیشن استفاده کنند . البته این گوشی های هوشمند باید مجهز به اندروید 8.1 باشند و به نظر می رسد دستگاه های قدیمی نتوانند از این نرم افزار استفاده کنند . Google Maps Go در گوگل پلی وجود دارد و با مشاهده لینک زیر می توان تصاویر بیشتری از این اپلیکیشن کاربردی مشاهده کرد .
لینک مشاهده  نرم افزار Google Maps Goبرای سیستم عامل اندروید
نرم افزار Google Maps Go  ویژگی های اصلی گوگل مپس  را دارا است از جمله مسیر یابی، نشان دادن محدوده ترافیک و شدت آن واطلاعات حمل و نقل عمومی شهر و مناطق شهر ؛ به طور کلی تفاوت محسوسی با نرم افزار نسخه اصلی ندارد همچنین می توان شماره تماس مکان های عمومی را در آن پیدا کرد  بیش از 70 زبان پشتیبانی می کند  از طرفی دیگر برای سبک شدن این نرم افزار زیبایی ظاهری کمتری  و رنگ های ساده تری دارد. حال باید منتظر دریافت به روز رسانی برای گوشی های خود باشیم تا بتوان از این نرم افزار سبک و کم حجم برای مسیر های روز مره استفاده کرد

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها