اخبار

هیجان را با این عنوان به گوشی های موبایل خود بیاورید

کالاسودا - کالاسودا- بازی موتورسواری و رانندگی GX Racing  یک عنوان بسیار زیبا و هیجان انگیز است. این عنوان بسیار زیبا توسط استودیوی بازیسازی Fun Generation Lab است که برای سیستم عامل های اندروید و IOS منتشر شده است. این بازی هیجان انگیز روزانه به طرفدارانش می افزاید و تاکنون میلیون ها بار توسط کاربران دریافت شده است. این بازی بسیار زیبا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می یگرد و حجم آن نیز ۲۵۰ مگابایت است. این بازی در مدت زمان های کوتاه مدت به روز رسانی های را ارسال می کند تا بتواند علاوه بر حفظ کاربرانش به علاقه مندان خود بیفزاید.

عنوان GX Racing با وجود حجم تقریباً کم گرافیک بسیار مناسبی دارد این بازی بسیار گرافیکی که در استور های رسمی وجود دارد این قابلیت را به شما می دهد که بتوانید به عنوان یک بازیکن قفل بیش از ۲۰ موتور سیکلت پیشرفته و مدرن را باز کنید و به رقابت های دیگری بپردازید، شخصیت  موتور سوار خود را از بین کاراکترهای مختلف به دلخواه انتخاب کنید، ظاهر او را هر طور که دوست دارید تغییر دهید و به صورت کاملاً حرفه ایی آن را شخصی سازی کنید. در این بازی می توان در بیش از ۱۰۰ پیست موتور سواری از سراسر دنیا (از نیویورک گرفته تا توکیو) با حریفان خود رقابت کنید، آن ها را شکست دهید و در نهایت تبدیل به بزرگترین موتور سوار تاریخ شوید و بتوانید نام خود را در رکورد های این بازی ثبت کنید. این بازی بسیار زیبا امکان بازی به صورت آنلاین و آفلاین را به کاربران می دهد که در بخش آنلاین شما می توانید به رقابت با دوستان خود بپردازید و علاوه بر بهره مندی از امکانات بازی به دلیل رقابت با دوستانتان هیجان بیشتری را تجربه کنید.

لینک دانلود بازی بسیار زیبای GX Racing از استور رسمی گوگل برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود بازی بسیار زیبای GX Racing از استور اپ استور برای سیستم عامل IOS

این بازی بسیار هیجان انگیز که بیش از ده میلیون بار دریافت شده است بسیار کنترلر ساده ایی دارد کنترلرهای لمسی و آسان بازی GX Racing به شما امکان حرکت و هدایت موتورها به راحت ترین شکل ممکن را می دهند و تمام تمرکزتان فقط روی پیروزی باشد. اگر از علاقه مندان بازی موتورسواری و هیجان انگیز هستید کاملاً این پیشنهاد را داریم که این عنوان بسیار زیبا را تجربه کنید. GX Racing تنوع بسیار زیادی دارد و با حضور در مسابقات مختلف زمان های بسیار زیادی را در این محیط تجربه کنید اما شاید نکته قابل توجه این بازی را رایگان بودن آن عنوان کرد، بازی بسیار جالبی که هم رده های آن کاربران برای دسترسی به بازی باید هزینه های متفاوتی را دریافت کنند.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

برو بالا