تمام کردن بازی Halo 3 روی آخرین درجه سختی و با کنترلر گیتار هیرو!

0
179

به تازگی یک گیمر با بازی‌باز، توانسته بازی ماندگار و پرطرفدار Halo 3 را روی آخرین درجه سختی و با کنترلرِ گیتار هیرو به اتمام برساند! اما این باز‌ی‌باز دقیقا چگونه موفق به انجام چنین کاری شده است؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

برخی از بازی‌بازان و گیمرها آن قدر در یک بازی حرفه ای و  کاربلد می‌شوند که تمام کردن آن‌ها در حالت های عادی و معمولی، برایشان هیچ چالش خاصی را به همراه ندارد. این افراد در انتها تصمیم می‌گیرند تا بازی مورد علاقه خود را با شرایط خاصی به اتمام برسانند تا چالشی را برای خود ایجاد نمایند.

به تازگی یکی از طرفداران بازی Halo 3 که به تازگی وارد بسته و مجموعه The MasterChief Collection شده و هم‌اکنون برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است، توانسته این بازی ماندگار و پر طرفدار را روی آخرین درجه سختی، یعنی درجه دشواری افسانه‌ای (Legendary)، آن هم با کنترلر گیتار هیرو به اتمام برساند. این بازی‌باز حرفه ای همچنین ویدیویی از خود نیز تهیه کرده تا ثابت کند این کار سخت و دشوار را انجام داده است.

این گیمر حرفه‌ای که در یوتوب با نام ATwerkinYoshi شناخته می‌شود، اولین باری نیست که دست به انجام چنین کارهای عجیبی می‌زند و برای خود چالش اضافه ای را به همراه می‌آورد. به عنوان مثال، او در گذشته توانسته بود تا بازی به شدت سخت و چالش برانگیز Sekiro Shadows Die Twice را باز هم با کنترلر گیتار هیرو به اتمام برساند یا بازی های دیگری با با روش های عجیب و غریبی تجربه نماید. به صورت کلی می‌توان گفت که این نوع بازی‌بازان و گیمرها، مهارت و حرفه‌ای بودن خود را بهر هر نحوی نمایش می‌دهند که آشنا شدن با کارهای آن‌ها به شدت جالب و سرگرم کننده استت.

بازی Halo 3 برای اولین بار در سال 2007 برای کنسول ایکس‌باکس 360 منتشر شد و حالا با استفاده از مجموعه مستر چیف کالکشن، می‌توان آن را روی ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی تجربه کرد.

نظر شما در مورد انجام کارهای شگفت انگیز توسط بازی‌بازان حرفه‌ای در بازی‌های ویدیویی چیست؟

منبع: کامیک بوک

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از