Khat ؛آسان ترین روش خوش نویسی در گوشی های آیفون

Khat ؛آسان ترین روش خوش نویسی در گوشی های آیفون

 Khat ؛آسان ترین روش خوش نویسی در گوشی های آیفون کالاسودا – Khat نام یکی از جذاب ترین نرم افزار های  فارسی موبایل برای سیستم عامل گوشی های هوشمند آیفون است . این اپلیکیشن کار آمد در استور رسمی شرکت اپل (App Store) با حجم 55 مگابایت است و با پرداخت 2.99 دلار می توان از تمام امکانات این اپلیکیشن حرفه ایی استفاده کرد . Khat توسط کمپانی Appersian که یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید نرم افزار است با ظرافت خاصی طراحی شده است .
فونت ها و نرم افزار های گوناگونی برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و کم و بیش مورد استقبال نیز قرار گرفته است . در کنار این فونت ها اپلیکیشن های خوش نویسی مختلفی با پشتیبانی از زبان های مختلف در استور های مختلف وجود دارد . اپلیکیشن Khat با امکاناتی که برای کاربران در نظر گرفته است این روز ها طرفداران بسیاری را برای خود می بیند . این نرم افزار کم حجم از زبان های فارسی و عربی به طور کامل پشتیبانی می کند و برای افرادی که علاقه به خوش نویسی دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .
لینک دانلود نرم افزار Khat  برای سیستم عامل IOS
همانطور که بیان شد نرم افزار Khat به طور کامل از زبان فارسی و عربی پشتیبانی می کند . به همین دلیل متون فارسی و حتی اشعار را می توان با استفاده از فونت های متنوعی که در این اپلیکیشن وجود دارد را به زیبایی در این نرم افزار پیاده سازی کرد . فونت های مختلف ،رنگ های زنده و تعیین دقیق اندازه نوشته از ویژگی های جالب این اپلیکیشن فارسی است . بدون شک بعد از استفاده از این نرم افزار این را خواهید یافت که اپلیکیشن Khat  راهی شگفت انگیز برای  خوشنویسی خواهد بود. در انتها نیز می توان متون نوشته را در قاب های زیبایی قرار داد و به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی خود به نمایش گذاشت .