با پرفروش‌ترین بازی‌های ماه جولای آشنا شوید

0
7

ماه جولای معمولا ماه پر رفت و آمد و شلوغی برای بازار بازی‌های ویدیویی نیست و در کل، عناوین بزرگ بسیاری در فصل تابستان برای پلتفرم‌های مختلف عرضه نمی‌شود. با این حال، همیشه مشاهده فهرست پرفروش ترین بازی های ماه، می‌تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. برای آشنایی با بازی‌های پرفروش ماه جولای سال 2019، با ما همراه باشید.

گروه آماری NPD به تازگی فهرست پرفروش ترین بازی ها و کنسول‌ها در ماه جولای در ایالات متحده آمریکا منتشر کرده است. فهرست فروش کنسول‌ها به صورتی است که کنسول ترکیبی شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ را در صدر خود می‌بیند و این در حالی است که در فهرست فروش نرم افزار یا بازی نیز بازی‌های این کنسول دوست داشتنی، جدول را تسخیر کرده‌اند و شش بازی از ده بازی اول متعلق به کنسول نینتندو سوییچ است. با تمام این تفاسیر، عنوانی که در صدر فهرست فروش بازی‌ها در ماه جولای قرار گرفته، بازی Madden NFL 20 نام دارد که اصلا برای سوییچ منتشر نشده است.

بازی Madden NFL که فوتبال آمریکایی را شبیه سازی می‌کند، شاید یک بازی و نام مشهور در سطح جهانی نباشد اما در ایالات متحده آمریکا، طرفداران بی شماری دارد که با آن سرگرم می‌شوند. جالب است بدانید که این بیستمین سال متوالی است که یک نسخه از بازی Madden NFL در ماهِ عرضه خود، در صدر فهرست فروش بازی‌ها در منطقه ایالات متحده قرار می‌گیرد. جالب تر از آن، این است که آخرین باری که فروش یک بازی در ماه از فروش ماهِ عرضه یک نسخه Madden NFL  بیشتر بود، به سال 1999 برمی‌گردد و Final Fantasy 8 توانست در آن ماه در صدر فهرست فروش قرار بگیرد.

در رده‌های بعدی، بازی‌های Fire Emblem: Three Houses و Super Mario Maker 2 و Marvel: Ultimate Alliance 3: The Black Order و Minecraft و GTA 5 را مشاهده می‌کنیم که برخی از آن‌ها تازه عرضه شده‌اند اما تعدادی از این عناوین، محبوبیتی قارغ از زمان و گذشت آن دارند و همواره توسط بازی‌بازان و طرفداران تجربه می شوند. در مورد فهرستی که در زیر مشاهده می‌کنید بد نیست توضیح دهیم که علامت * به معنی محاسبه نشدن فروش دیجیتالی یک بازی است، علامت ** به معنی محاسبه نشدن فروش دیجیتالی نسخه رایانه‌های شخصی است و علامت *** برای بازی Minecraft، به معنی این است که فروش دیجیتالی بازی از دو نسخه پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان برداشته شده است. شما می‌توانید فهرست پرفروش ترین بازی ها در ماه جولای در ایالات متحده را در زیر مشاهده نمایید:

 1. Madden NFL 20^**
 2. Fire Emblem: Three Houses*
 3. Super Mario Maker 2*
 4. Marvel: Ultimate Alliance 3: The Black Order*
 5. Minecraft***
 6. Grand Theft Auto V
 7. Super Smash Bros. Ultimate*
 8. Mortal Kombat 11
 9. Mario Kart 8*
 10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 11. Marvel’s Spider-Man
 12. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
 13. Call of Duty: Black Ops IIII**
 14. Crash Team Racing: Nitro Fueled
 15. Red Dead Redemption II
 16. Tom Clancy’s The Division 2**
 17. MLB 19: The Show
 18. New Super Mario Bros. U Deluxe*
 19. NBA 2K19
 20. Assassin’s Creed: Odyssey

در ماه جولای سال 2019، به طور کلی 340 میلیون دلار برای خرید بازی ها خرج شده است که نسبت به همین بازه زمانی در سال 2018، رشد 34 درصدی را تجربه کرده است. این رشد و افزایش آمار می‌تواند به خاطر عرضه بازی Madden NFL 20 در ماه جولای به جای ماه آگست باشد. این بازی در سال‌های گذشته در ماه آگست عرضه می شد اما امسال یک ماه زودتر، در ماه جولای منتشر شده است. علاوه بر این، بازی های محبوب تر و بزرگتری در قفسه فروشگاه‌ها موجود بوده و همین باعث این رشد شده است.

نظر شما در مورد فهرست پرفروش ترین بازی‌های ماه جولای در ایالت متحده آمریکا چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از