آخرین سری از بازی های Metro چگونه خواهد بود؟

بازی رایانه ایی  Metro: Exodus آخرین نسخه از سری بازی مترو است که توسط استودیو اوکراینی ۴A GAMES توسعه یافته و به نظر در اواخر سال ۲۰۱۸ کمپانی deep silver برای کنسول های بازی باکس وان و پلی استیشن چهار و مایکروسافت ویندوز در یک محیط بسیار بزرگ به گونه ایی که احساس می شود با یک بازی جهان باز رو به رو هستیم در قالب اول شخص عرضه می کند. Metro: Exodus را می توان سومین نسخه از سری بازی مترو بعد از Metro2033و Metro:last night نامید که ادامه سری قبل را در قالب هیجان انگیز تر نمایش می دهد.

بازی Metro: Exodus از همان لحظه ابتدایی معرفی و با نمایش دادن جمله‌ای تفکر برانگیز از داستایوفسکی، نویسنده شهیر روسی، آن چه که در ذهن سازندگانش می‌گذشت را جلوه گر می‌شد. “زندگی کردن بدون امید، دست کشیدن از زندگی‌ست” در این قسمت آرتیوم(شخصیت اصلی بازی) ، به همراه گروه و خانواده‌اش و به‌ عنوان رنجر اسپارتانی، به منظور پیداکردن جایی مناسب برای زندگی باید از رودخانه ولگا به سمت کوه‌های اورال سفر کند  و با داستان های اکشن و بسیار خشن رو به رو خواهند شد.در ابتدای بازی با زمستان هسته ایی رو به رو می شویم،. زمستان هسته‌ای در حقیقت پدیده‌ای است که پیش بینی می‌شود پس از انفجار تعداد زیادی از بمب‌های اتمی رخ دهد. به علت این انفجارها و دود حاصل از تخریب بسیار شهرها و مناطقی که آتش زا هستند، نور بسیار کمی به زمین رسیده و در نتیجه دما کاهش چشم گیری پیدا می‌کند.

بازی Metro: Exodus کاملا جهان-باز نخواهد بود و همانند Last Light هم با محیط خطی روبرو می‌شوید و هم محیط‌های باز اما اینبار محیط‌های باز گسترده‌تر از قبل خواهند بود. اما این جهان-باز بودن نسبی به این معنا نیست که دیگر شما نخواهید توانست در تونل‌ها قدم بزنید. به گفته‌ی پروخورو بازیبازان فرصت زیادی برای سر زدن به سیستم مترو دارند.همچنین برای سهولت سفر در مناطق جهانِ بازی، قطاری مجهز وجود دارد که به همراه گروهی از بازماندگان می‌توانید از آن به عنوان وسیله‌ی نقلیه استفاده کنید.

در انتها نیز یک خبر بسیار عالب برای کاربرانی که علاقه بسیار زیادی به هیجان و تیز اندازی در این بازی اول شخص دارد باید یاد کنیم که: تعداد سلاح های قابل استفاده در Exodus به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده و هر سلاح، بسته به تجهیزاتی که در محیط خواهید یافت قابل تغییر است. حال باید صبر کرد تا زمان عرضه رسمی این بازی اعلام شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها