اخبار

قیمت آخرین گجت پوشیدنی شیائومی یعنی Mi Band 3 مشخص شد

کالاسودا - قیمت آخرین گجت پوشیدنی شیائومی یعنی Mi Band 3 مشخص شد. این مچ بند که قرار است در روز ۳۱ می (۱۰ خرداد) به همراه رابط کاربری شیائومی برای گوشی های هوشمند معرفی شود ۱۶۹ یوان (۲۶ دلار) قیمت خواهد داشت. قیمتی که با توجه به کارایی های این مچ بند سلامتی بسیار مناسب خواهد بود.

نسخه قبلی این مچ بند که در بازار جهانی و حتی بازار ایران فروش بسیار خوبی داشت با قیمت ۱۴۹ یوان در اختیار کاربران قرار می گرفت،اما به نظر و مطابق صحبت های مدیران این برند چینی از مچ بند بسیار حرفه ایی تری در مقایسه با نسخه قبلی رو به رو هستیم که مطابق با نیاز و سلیقه کاربران در سال جاری است.

از نظر ظاهری این دستگاه با نسخه قبلی کمی متفاوت است و دیگر شاهد حضور دکمه های فیزیکی بر روی این مچ بند نیستیم و شیائومی ژست های حرکتی را جایگزین این دکمه کرده است. Mi Band 3 دارای نسخه بلوتوث ۴.۲ و NFC است که وجود NFC کار را برای طرفداران این مچ بند بسیار خوشایند می کند تا بتوانند از باتری گوشی هوشمند خود استفاه بهینه تری انجام دهند. همچنین این مچ بند جدید دارای استاندارد IP67 است و در مقابل آب و گرد و غبار خیال کاربران را راحت می کند. حسگر ضربان قلب، قابلیت پایش کیفیت خواب و شمارش تعداد قدم ها نیز از مواردی که نسل پیش انجام می داده است و انتظار می رود که نسل جدید هم آن ها را در کنار اعلام نوتیفیکشن ها موارد این چنینی داشته باشد.

با توجه به اینکه بیشتر گجت های شیائومی وارد بازار ایران نیز می شود و مطابق با قیمت این گجت که با قیمتی کمتر از ۱۵۰ هزار تومان عرضه خواهد شد به نظر شاهد فروش بسیار بالای این مچ بند زیبا در بازار ایران نیز باشیم.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا