اخبار

آشنایی با یکی از برترین گجت های موجود در بازار ایران

کالاسودا - کالاسودا- mi water purifier شرکت شیائومی یکی از برترین دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار ایران است . بیشتر کاربران و علاقه مندان این برند چینی شیائومی را به واسطه مچ بند ها ، پاور بانک ها و گوشی های قدرتمند آن  می شناسند اما این ابر قدرت چینی تولیدات با کیفیت متنوعی دارد که بیشتر آن ها وارد بازار ایران می شوند . mi water purifier  با ابعاد کوچک ۴۱۰×۲۶۰×۲۰۵ میلی متر به آسانی قابل نصب میباشد و در هر دقیقه یک لیتر آب را به طور کامل تصفیه مینماید. mi water purifier با قیمتی در حدود یک میلیون و چهار صد هزار تومان در بازار ایران این روز ها طرفداران بسیار زیادی دارد .

دستگاه تصویه آب mi water purifier دارای ۴ نوع فیلتر جهت تصفیه کامل آب که شامل یک عدد فیلتر پنبه ای جهت جدا کردن رسوبات و ناخالصی های آب ، دو عدد فیلتر کربنی جهت بهبود کیفیت و طعم آب و اسمز معکوس(فرایندی که در آن از فشار برای معکوس نمودن جریان اسمزی آب از درون یک غشای نیمه‌تراوا استفاده می‌شود) برای جدا کردن باکتری ها و فلزات سنگین و تصفیه کامل آب استفاده میشوند. همچنین این دستگاه از طریق گوشی تلفن همراه قابلیت کنترل دارد و پس از نصب برنامه به روی گوشی موبایل امکان ارسال هشدار جهت تعویض فیلترها ،کنترل لحظه ای آب آشامیدنی و مواد جامد محلول در آب را دارد.

همانطور که بیان شد این دستگاه دارای ۴ سطح سیستم فیلترینگ است که باعث  حذف  کلر،رسوب، زنگ،حشرات تخم مرغ،موادکلوئیدی موجود در آب می شود و کیفیت آب در این دستگاه مطابق با بطری آب مقطر است.

این دستگاه مجهز به یک واحد کنترل لمسی ضد آب است که با توجه به طراحی ІPX شما حتی با دست خیس بدون هیچگونه نگرانی میتوانید این واحد را لمس کنید و به لطف همین واحد و طراحی بسته آن تنها با یک کلیک از تغییر آب بین دوحالت آب معمولی و آب مقطر استفاده کنید .

 با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

 

 

مطالب مرتبط

برو بالا