با پرفروش‌ترین بازی‌های سال 2019 در قاره اروپا آشنا شوید

با این که سال 2019 به پایان نرسیده و چند ماه دیگر تا پایان آن باقی مانده، اما همیشه زمان مناسب برای بررسی کردن پرفروش ترین بازی‌های سال تا بدین لحظه وجود دارد. اگر می‌خواهید با پرفروش ترین بازی‌های سال 2019 در قاره اروپا (احتساب نسخه فیزیکی) آشنا شوید، با ما همراه باشید.

با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، همیشه دوست داریم تا رکوردها و آمار های مختلفی که در سال وجود دارد را مشاهده و آن‌ها را بررسی کنیم. بحث پرفروش ترین بازی های سال نیز همیشه از موارد اصلی و هیجان انگیر در آمارهای منابع آماری مختلف بوده است که می‌تواند دید خوبی نسبت به بازی های محبوب سال به ما بدهد. با نگاه کردن به فهرست پرفروش ترین بازی‌های سال 2019 در قاره اروپا که به لطف داده‌ها و اطلاعات منبع آماری GfK Entertainment به دست آمده، متوجه می‌شویم که «فوتبال» و «ماریو» چه قدرتی دارند و تا چه حد در نزد مردم و بازی‌بازان محبوب هستند.

طبق آمار منتشر شده، دو بازی FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe به ترتیب در رده‌ های اول و دوم فهرست پرفروش ترین بازی‌های سال 2019 در قاره اروپا قرار گرفته اند. در صدرنشینی بازی FIFA 19 که غافلگیری و نکته خاصی وجود ندارد چرا که می‌دانیم این سری بازی محبوب هر سال تا زمان عرضه نسخه بعدی، به شکل شگفت انگیزی می‌فروشد و مخصوصا در اروپا، طرفداران بی شماری دارد. اما شاید مشاهده بازی New Super Mario Bros. U Deluxe در رده دوم فهرست، کمی غافلگیر کننده باشد، چرا که این بازی در اصل یک عنوان انحصاری برای کنسول Wii U بوده و در اوایل سال 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. در حالی که بازی‌های جدید تر و محبوب دیگری مانند Super Smash Bros. Ultimate و Mario Kart 8 Deluxe برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار داشتند، اما New Super Mario Bros. U Deluxe توانست یک آمار فوق‌العاده را از خود به جای بگذارد.

در رده‌های بعدی فهرست پرفروش ترین بازی‌های سال 2019 در قاره اروپا، بازی‌های Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2 و Days Gone و Minecraft دیده می‌شوند که محبوبیت این عناوین بزرگ نیز جای تعجبی ندارد. توجه کنید که آمار و داده‌ای که Gfk منتشر می‌کند، تنها شامل فروش فیزیکی محصولات و بازی‌ها می‌شود و فروش دیجیتالی و آنلاینِ آن ها تاثیری در این فهرست نگذاشته است. همچنین بد نیست اشاره کنیم که این داده‌ها از کشورهای مختلف اروپایی مانند اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، روسیه، سوئد، سوییس، اسپانیا و بریتانیا (UK) جمع آوری شده و دید خوبی از بازی‌های محبوب سال 2019 در اختیار ما قرار داد.

نظر شما در مورد پرفروش ترین بازی‌های سال 2019 در قاره اروپا چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها