دست و دل بازی نینتندو؛ کنسول‌های بازی رایگان برای تمام مسافران یک هواپیما

برای بسیاری از مردم، منتظر ماندن در اتوبوس، قطار یا هواپیما برای رسیدن به مقصد، یک کار خسته کننده و بدون لذت است. در مسیر ممکن است مشکلاتی پیش بیاید، غذای بین راه ممکن است مزه خوبی نداشته باشد و مواردی از این دست که می‌توانند تجربه نه چندان خوشایندی را برای هر کدام از ما به جای بگذارند. با این حال، به نظر می‌رسد که منتظر ماندن برای رسیدن به مقصد، همیشه هم بد و خسته کننده نیست!

به تازگی خبر رسیده که گروهی از مردم در خطوط هواپیمایی جنوب شرقی، در هنگام رسیدن به مقصد خود در هواپیما، به شدت غافلگیر شده‌اند. این افراد به شکل کاملا غیر منتظره، یک کنسول نینتندو سوییچ هدیه گرفته‌اند تا در هنگام سفر، خسته نشوند و به قول معروف، حوصله‌شان سر نرود.

شرکت نینتندو با همکاری با یکی از خطوط هوایی، به مسافران خوش شانس یک هواپیمای مشخص، کنسول نینتندو سوییچ هدیه داده است. علاوه بر یک کنسول نینتندو سوییچ، شرکت نینتندو به هر کدام از مسافران، یک نسخه رایگان از بازی Super Mario Maker 2 نیز هدیه داده تا بتوانند آن را روی سوییچ خود نصب کرده و در طول راه به تجربه یکی از بهترین بازی‌های این کنسول ترکیبی سرگرم شوند.

هنوز مشخص نیست که چرا این هدیه‌ها تنها به مسافران یک هواپیما داده شده و آیا این هواپیما از قبل مشخص شده است یا خیر اما می‌توانیم با اطمینان بگوییم که افراد یا مسافران درون این هواپیما، به شدت خوش اقبال بوده‌اند و توانسته‌اند یک کنسول نینتندو سوییچ به همراه یک نسخه از بازی فوق‌العاده Super Mario Maker 2 را هدیه بگیرند.

شما می‌توانید تصویر مسافران خوش اقبال را در زیر مشاهده کنید:

افراد یا مسافران درون این هواپیما، به شدت خوش اقبال بوده‌اند و یک کنسول نینتندو سوییچ به همراه یک نسخه از بازی فوق‌العاده Super Mario Maker 2 را هدیه گرفتند.

البته بد نیست اشاره کنیم که این اتفاق برای اولین بار رخ نمی‌دهد! همین شرکت هواپیمایی در گذشته با همکاری با شرکت نینتندو، به مسافران خود کنسول نسل قبلی این شرکت، یعنی Wii U را هدیه داده بود که روی آن کنسول نیز یک نسخه از بازی Super Mario Maker (اولین شماره) قرار داشت.

نظر شما در مورد کار جالب و پسندیده شرکت نینتندو چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها