آشنایی با نرم افزار Runtastic Pull-Ups PRO

آشنایی با نرم افزار Runtastic Pull-Ups PRO

آشنایی با نرم افزار Runtastic Pull-Ups PROکالاسودا- Runtastic Pull-Ups PRO یک اپلیکیشن حرفه ایی دیگر از کمپانی runtastic است . این نرم افزار که در گروه نرم افزار های  سلامتی و تناسب اندام قرار می گیرد با قیمت 1.99 دلار در اختیار کاربران و علاقه مندان نرم افزار های ورزشی در استور رسمی اپل (App Store) وجود دارد .نرم افزارRuntastic Pull-Ups PRO  برنامه ای است که توسط آن می توانید با انجام راهنمایی های حرفه ای به اهداف تناسب اندام خود دست یابید. توسط این برنامه می توانید قدرت خود را بهبود بخشید و به اهداف جدید تناسب اندام خود دست پیدا کنید.
نرم افزار های بسیار در استور رسمی اپل وجود دارد که برنامه های ورزشی در گروه های سنی مختلف و در سطح های متنوع را در اختیار کاربران قرار می دهد اما افزار های کمی وجود دارد که حس قرار گرفتن در کنار یک مربی حرفه ایی را به کاربر القا می کند.
لینک دانلود نرم افزار Runtastic Pull-Ups PRO برای سیستم عامل IOS
حال به بررسی ویژگی های نرم افزار Runtastic Pull-Ups PRO می پردازیم:
این برنامه با استفاده از روش های علمی وکارامی تواند با یک برنامه ریزی مناسب و جهت دار به شما در رسیدن به اندام دلخواهتان کمک کند  و تناسب اندام را برای شما به ارمغان بیاورد.
اپلیکیشن Runtastic Pull-Ups PRO   یک نرم افزار حرفه ای برای ثبت آمار روزانه‌ی ورزش و موفقیت‌های خود در زمان تمرینات خود است . این نرم افزار توسط کارشناسان حرفه ای ورزشی پیشنهاد شده، همواره بر فشار تمرین های ورزشی می افزاید تا به این ترتیب روند بهبودی سرعت بیشتری بگیرد.
در کنار این قابلیت ها سایر ویژگی های این نرم افزار عبارت است از :
شمارش تعداد حرکات ورزشی  بااستفاده از شتاب سنج
سه سطح تمرینی پیشرفته
تایمر شمارش معکوس خودکار برای استراحت در بین تمرینات
مربی صوتی برای بازخورد مداوم
سوابق شخصی و آمار ورزش (آمار ماهانه یا سالانه)
موفقیت های شخصی : خود را با دیگران مقایسه کنید و ببنید رتبه شما نسبت به دوستان در Runtastic چگونه است
ادغام فعالیت های Runtastic در حساب کاربری MYFITNESSPAL خود
 
.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها