اخبار

گلکسی S9 کار را برای رقبای خود سخت تر می کند

کالاسودا - کالاسودا- کمپانی سامسونگ برای گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس دو رنگ جدید را روانه بازار می کند. مدتی پیش شایعاتی مبنی بر اضافه شدن رنگ قرمز (Burgundy Red) به پرچم داران جدید سامسونگ وجود داشت اکنون این برند کره ایی اخبار جالبی را برای طرفدارن خود به صورت رسمی اعلام کرد.

در یک سال اخیر رنگ قرمز جایگاه بسیار خوبی در میان گوشی های هوشمند پیدا کرده است حال این کمپانی کره ایی که در ابتدا برای پرچم داران خود رنگ‌های مشکی (Midnight Black)، خاکستری (Titanium Gray) و آبی مرجانی (Coral Blue) را دراختیار کاربران قرار داده بود قصد دارد دو رنگ دیگر به این گوشی های هوشمند اضافه کند.

به نظر می رسد  رنگ قرمز سامسونگ گلکسی S9 از همین ماه در دو کشور چین و کره به فروش برسد. رنگ طلایی نیز هم قرار است از ماه ژوئن برای بازار کشورهای استرالیا، شیلی، آلمان، هنگ‌کنگ، کره، مکزیک، روسیه، اسپانیا، تایوان، امارات و ویتنام عرضه شود.

با این وجود   سامسونگ رنگ طلایی گلکسی S9 را در آینده برای بازار دیگر کشورها عرضه می کند . اما هنوز برنامه سامسونگ برای عرضه‌ی این محصول در بازار آمریکا مشخص نشده است. اما با توجه به سیاست های کمپانی سامسونگ به نظر به زودی این دو رنگ در سراسر جهان موجود شود.

البته این دو رنگ به نظر تاثیر خاصی روی قیمت دستگاه نداشته باشد و از نظر سخت افزاری تغییری در آن ها وجود ندارد. گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس بدون شک یکی از بی نقص ترین گوشی های تاریخ موبایل های اندرویدی است که تاکنون عرضه شده است و بدون شک حضور این دو رنگ جدید می تواند کار را برای رقبای این برند کره ایی بسیار سخت کند.

گلکسی S9 و S9 پلاس در بازار ایران نیز فروش بسیار خوبی داشته است و با قیمت های نزدیک به چهار میلیون و صد هزار تومان و چهار میلیون و پانصد هزار تومان برای نسخه پلاس در دسترس کاربران قرار گرفته است و این گوشی هوشمند را به یکی از پرفروش ترین پرچم داران بازار موبایل ایران محسوب می شود. حال باید دید اضافه شدن این دو رنگ چه تاثیری بر روند فروش این دو گوشی در بازار ایران دارد.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا