عجیب‌ترین رکورد گینس در اختیار یک بازی ویدیویی!

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از عجیب ترین رکورد‌های جهانی گینس در اختیار یک بازی ویدیویی است! این بازی Star Wars Battlefront II نام دارد و صاحب یک رکورد عجیب در آمار جهانی گینس است اما چه عواملی سبب شده تا Star Wars Battlefront II به چنین رکورد عجیبی دست پیدا کند؟ برای یافتن پاسخ خود با ما همراه باشید.

بگذارید داستان را از ابتدا برای شما توضیح دهیم. زمانی که بازی Star Wars Battlefront II در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، داستان ها و ماجراهای بحث برانگیز و جنجالی بسیاری را در مورد لوت باکس‌ها و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نامنصفانه به همراه داشت. پس از این که بازی‌بازان، تصمیمات سازندگان و به خصوص، ناشر بازی Star Wars Battlefront II، یعنی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) را دیدند و با ناملایمت‌های بسیاری رو به شدند، اعتراضات گسترده‌ای را روانه بازی Star Wars Battlefront II کردند و از سازندگان و ناشر این بازی خواستند تا لوت باکس‌ها و موارد این چنینی را از بازی حذف نمایند. Star Wars Battlefront II که توسط استودیوی دایس (DICE) ساخته شده بود، الزما بازی بدی نبود و یک یک اکشن خوب و استاندارد را با بخش های داستانی و چند نفره ارایه می‌داد اما الکترونیک آرتس از محبوبیت دنیای جنگ های ستاره‌ای یا استار وارز، سوء استفاده کرده بود و شخصیت های محبوب این دنیا را با پول‌های واقعی به بازی‌بازان می‌فروخت.

پس از این که بازی‌بازان دست به تحریم بازی Star Wars Battlefront II زدند، مدیر روابط عمومی شرکت الکترونیک آرتس به انجمن مشهور Reddit آمد تا با بازی‌بازان و طرفداران عصبانی صحبت کند اما به نظر می‌رسد که کامنت او، اصلا به مذاق طرفداران خوش نیامد و آن‌ها، کامنت مدیر روابط عمومی شرکت الکترونیک آرتس را با رای‌های منفی یا همان DownVoting، به تیر بستند! کامنت روابط عمومی شرکت ناشر بازی Star Wars Battlefront II، به میزان ۶۸۳,۰۰۰ واحد رای منفی دریافت کرد و به کامنتی تبدیل شد که در انجمن Reddit، بیش از هر کامنت دیگری، رای منفی دریافت کرده است. جالب است که برای بیشترین میزان رای منفی برای یک کامنت در انجمن Reddit، یک رکورد گینس وجود دارد و حالا این رکورد در اختیار مدیر روابط عمومی شرکت الکترونیک‌ آرتس یا به بیان بهتر، در اختیار بازی Star Wars Battlefront II است! شما می‌توانید تصویر این رکورد گینس را در زیر مشاهده نمایید:

Star Wars Battlefront II در واقع عنوانی بود که به صورت جدی موج جدیدی را در مورد وجود لوت باکس‌ها در بازی های ویدیویی به وجود آورد و حاشیه‌های بسیاری برای آن به وجود آمد. موضوع لوت باکس ها همچنان در دنیا و صنعت بازی های ویدیویی وجود دارند؛ برخی از استودیوها و ناشر ها از آن‌ها استفاده می‌کنند و برخی دیگر نیز عدم استفاده از لوت باکس‌ها را یک قدم رو به جلو در صنعت می‌دانند. امیدوار بودیم تا رکورد گینسی که مربوط به یک بازی ویدیویی می‌شود، مثبت و درخشان باشد اما رکورد گینسی که برای بازی Star Wars Battlefront II ثبت شده، قطعا نکته مثبتی را در پی ندارد.

نظر شما در مورد ثبت یک رکورد عجیبِ گینس برای بازی Star Wars Battlefront II چیست؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار