مراسم The Game Awards برای انتهای سال 2019 تایید شد

0
90

بازی‌بازان و علاقه مندان به بازی‌های ویدیویی، حتما با مراسم The Game Awards آشنایی دارند؛ مراسم و نمایشی که یک شب به یادماندنی و فوق‌العاده را برای بازی‌بازان و البته بازی‌سازان می‌سازد. به تازگی اعلام شده که این مراسم برای سال 2019 نیز برگزار خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق انتظارات، به تازگی اعلام شده که مراسم The Game Awards با نام The Game Awards 2019 در انتهای سال 2019 میلادی برگزار خواهد شد. مانند همیشه، آقای جف کیلی (Geoff Keighley) به عنوان تهیه کننده و مجری روی سن خواهد آمد و یک شب به یادماندنی را در انتهای سال برای بازی‌بازان و بازی‌سازان رقم خواهد زد.

در مراسم The Game Awards، علاوه بر بخش های ویژه و معرفی عناوین جدید یا نمایش های هیجان انگیز از بازی های عرضه شده، جوایز و تندیس هایی نیز به بهترین بازی‌های سال در هر ژانر داده می‌شود و در نهایت، بهترین بازی سال انتخاب می‌گردد.

جالب است بدانید که مراسم The Game Awards که به وسیله آقای جف کیلی بنا نهاده شد، از سال 2014 کار خود را آغاز کرده و نمایش امسال، پنجمین سالی است که شاهد برگزاری آن خواهیم بود. طبق اعلام جف کیلی، مراسم The Game Awards 2019 در تاریخ 12 ماه دسامبر سال 2019 میلادی برگزار خواهد شد. هفته‌های پیش از برگزاری این مراسم نیز فهرست نامزدها در هر بخش و دسته بندی منتشر می‌شود.

برای تماشا و دنبال کردن این مراسم هیجان انگیز، می‌توانید روی کالاسودا حساب کنید. کالاسودا این مراسم را به صورت زنده، تصویری و متنی پوشش خواهد داد.

نظر شما در مورد برگزاری مراسم The Game Awards در انتهای سال 2019 چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از