مراسم The Game Awards برای انتهای سال ۲۰۱۹ تایید شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بازی‌بازان و علاقه مندان به بازی‌های ویدیویی، حتما با مراسم The Game Awards آشنایی دارند؛ مراسم و نمایشی که یک شب به یادماندنی و فوق‌العاده را برای بازی‌بازان و البته بازی‌سازان می‌سازد. به تازگی اعلام شده که این مراسم برای سال ۲۰۱۹ نیز برگزار خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق انتظارات، به تازگی اعلام شده که مراسم The Game Awards با نام The Game Awards 2019 در انتهای سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار خواهد شد. مانند همیشه، آقای جف کیلی (Geoff Keighley) به عنوان تهیه کننده و مجری روی سن خواهد آمد و یک شب به یادماندنی را در انتهای سال برای بازی‌بازان و بازی‌سازان رقم خواهد زد.

در مراسم The Game Awards، علاوه بر بخش های ویژه و معرفی عناوین جدید یا نمایش های هیجان انگیز از بازی های عرضه شده، جوایز و تندیس هایی نیز به بهترین بازی‌های سال در هر ژانر داده می‌شود و در نهایت، بهترین بازی سال انتخاب می‌گردد.

جالب است بدانید که مراسم The Game Awards که به وسیله آقای جف کیلی بنا نهاده شد، از سال ۲۰۱۴ کار خود را آغاز کرده و نمایش امسال، پنجمین سالی است که شاهد برگزاری آن خواهیم بود. طبق اعلام جف کیلی، مراسم The Game Awards 2019 در تاریخ ۱۲ ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار خواهد شد. هفته‌های پیش از برگزاری این مراسم نیز فهرست نامزدها در هر بخش و دسته بندی منتشر می‌شود.

برای تماشا و دنبال کردن این مراسم هیجان انگیز، می‌توانید روی کالاسودا حساب کنید. کالاسودا این مراسم را به صورت زنده، تصویری و متنی پوشش خواهد داد.

نظر شما در مورد برگزاری مراسم The Game Awards در انتهای سال ۲۰۱۹ چیست؟

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار