• کالاسودا
  • بازی ها
  • شایعه: بازی The Last Of Us Part 2 در ماه فوریه ۲۰۲۰ و با چهار نسخه متفاوت عرضه می‌شود

شایعه: بازی The Last Of Us Part 2 در ماه فوریه ۲۰۲۰ و با چهار نسخه متفاوت عرضه می‌شود

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بازی The Last Of Us Part 2 بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین یا شاید مورد انتظارترین عنوانِ پیش رو است و تمام بازی‌بازان در این فکر هستند که چه زمانی می‌توانند این بازی را تجربه کنند. به تازگی شایعه‌ای منتشر شده که آتش بیشتری را به شایعات و گزارش‌های قبلی اضافه می‌کند!

پیش از این شایعات و گزارش‌های متعددی منتشر شده بود که بیان می‌کردند تاریخ انتشار بازی فوق‌العاده مورد انتظار The Last Of Us Part 2 در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ است و بازی‌بازان می‌توانند در همان اوایل سال ۲۰۲۰، این عنوان را تجربه کنند. با این حال، به تازگی شایعه و گزارش جدیدی منتشر شده که به نظر می‌رسد از گزارش های قبلی بسیار جدی تر است و چوب بیشتری را به آتش ماه فوریه اضافه می‌کند.

به تازگی آقای Danial Ahmad، که در گذشته به عنوان تحلیلگر ارشد در سازمان Niko Partners فعالیت می‌کرد، اطلاعات جالب و هیجان انگیزی از تاریخ انتشار بازی The Last Of Us Part 2 منتشر کرده است. تحلیلگر سابق Niko Partners که در صنعت بازی‌های ویدیویی شناخته شده است و می‌توان حرف‌ها و اطلاعات او را باور کرد، به تازگی بیان کرده که بازی The Last Of Us Part 2 در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود و دارای ۴ نسخه جداگانه و متفاوت است. طبق اطلاعات منتشر شده، این نسخه‌های بازی The Last Of Us Part 2، شامل نسخه استاندارد، نسخه Special، نسخه کالکتور (کلکسیونی) و نسخه الی (Ellie) می‌شوند. با این حال، هیچ اطلاعات دقیقی از این نسخه‌ها منتشر نشده است.

مانند همیشه باید بگوییم که گزارش‌های منتشر شده را به عنوان شایعه در نظر بگیرید و تا زمان اعلام رسمی استودیوی سازنده یا شرکت ناشر، منتظر بمانید اما توجه داشته باشیم که اطلاعات جدید منتشر شده، از طرف شخص معتبری است و می‌توان به آن اطمینان پیدا کرد. علاوه بر این، شایعه‌های گذشته‌ نیز اعلام می‌کردند که بازی The Last Of Us Part 2 در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و عرضه چهار نسخه متفاوت برای بازی بزرگ و پر طرفدارای همچون The Last Of Us Part 2 نمی‌تواند خیلی دور از انتظار باشد.

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار