بازی Borderlands 3 از نسخه پیشین بسیار بزرگتر است

بازی Borderlands 3 به‌صورت آفلاین قابل تجربه است

از زمان عرضه بازی Borderlands 2، حدودا ۷ سال می‌گذرد و اگر نسخه فرعی Pre Sequal را نیز در نظر بگیریم، ۵ سال از عرضه آخرین نسخه از این سری زمان گذشته است. با این فاصله ایجاد شده، طرفداران قطعا می‌خواهند تا بازی Borderlands 3 یک عنوان فوق‌العاده و بزرگ باشد که به نظر می‌رسد که این آرزوی طرفداران برآورده خواهد شد.

استودیوی گیرباکس (Gearbox Software) در گذشته اعلام کرده بود که بخش داستانی یا به نوعی، خط داستانی اصلی بازی Borderlands 3 حدودا ۳۰ تا ۳۵ ساعت زمان شما خواهد گرفت که زمان منصفانه و راضی کننده‌ای به نظر می‌رسد. این در حالی است که با انجام ماموریت‌ها و مراحل فرعی، می‌توانید ساعت ها در دنیای بازی Borderlands 3 سرگرم شوید. اما Borderlands 3 دقیقا چقدر بزرگ است و در مقیاس بازی Borderlands 2، چگونه به نظر می‌رسد؟

به تازگی و طی مصاحبه چند نفری جدیدی که برگزار شده، آقای Anthony Nicholson، تهیه کننده ارشد بازی Borderlands 3 در مورد محتویات و مقیاس بازی خیلی امیدوار کننده صحبت کرده و قول داده که بازی نسبت به نسخه دوم، بسیار بزرگتر و پرجزئیات تر است. او این چنین توضیح می‌دهد:

این بازی (Borderlands 3) خیلی بزرگتر از Borderlands 2 است. در کنار مراحل اصلی (خط داستانی)، مراحل فرعی بسیاری وجود دارند. به غیر از این موارد، یک سری چالش‌هایی در بازی قرار دارند که شامل rare spawns و Enemy Hunt و چالش های Crew می‌شوند. درون بازی آن قدر محتوا وجود دارد که نمی‌توانم به اندازه کافی در مورد آن‌ها صحبت کنم و این ها تتها مراحل مختلفی هستند که می‌توانید انجام دهید. گشت و گذار و مبارزه با موجودات دور افتاده و چیزهایی شبیه به آن‌ها در بازی وجود دارند. بنابراین محتوای بسیاری در بازی دیده می‌شود.

بازی Borderlands 3 قطعا یکی از عناوین مورد انتظار پیش رو است. این بازی شوتر نقش آفرینی (شوتر لوتر)، به سرگرم کنندگی، دیوانگی و البته اعتیاد آور بودن معروف است و می‌تواند از هر نظر دوست داران این سبک را به خود جلب کند. اگر نسخه سوم پیشرفت خوبی نسبت به نسخه دوم کرده باشد، قطعا می‌توان به آن امیدوار بود و آن را در فهرست خرید آینده قرار داد. زمان زیادی تا انتشار این عنوان باقی نمانده و بازی Borderlands 3 در تاریخ ۱۳ ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Borderlands 3 و میزان محتویات این بازی شوتر نقش آفرینی چیست؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار