آشنایی با دیکشنری Concise Oxford Thesaurus ؛یک پایگاه داده قدرتمند از لغات انگلیسی

Concise Oxford Thesaurus

کالاسودا- Concise Oxford Thesaurus یک فرهنگ لغت جام و کامل برای سیستم عامل اندروید است . این دیکشنری قدرتمند و کامل  میتواند اپلیکیشنی کاربردی برای نویسنده ها، محققین، دانشجوها، اساتید، کارمندان و … باشد . در Concise Oxford Thesaurus بیش از  500 هزار کلمه وجود دارد . این نرم افزار قدرتمند در استور رسمی گوگل به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد .
در روز هایی که استفاده از لغات و اصطلاح انگلیسی در جامعه به خصوص دانشگاه ها و کلاس های درس مرسوم است . وجود یک دیکشنری که اطلاحات را نیز در خود گنجانده است بسیار مفید به نظر می آید . اپلیکیشن Concise Oxford Thesaurus با قابلیت های متعدد از جمله ترجمه های جغرافیایی، علمی، و فنی یکی از بهترین فرهنگ لغت است که مکان درست کلمات در جمله هم را به شما می گوید .
حال قصد داریم با این نرم افزار بیش تر آشنا شویم، با ما همراه باشید:
لینک دانلود نرم افزار Concise Oxford Thesaurus برای سیستم عامل اندروید
در ابتدای نصب و با یک بررسی ساده مشخص است که  با یک لغت نامه فوق العاده پیشرفته رو به رو هستیم به شکلی  که به بیش از صد ها هزار کلمه ی مختلف وجود دارد و می توانید از راه کارهای جامع برای مطالعه ی کلمات و یادداشت ها استفاده کرد . برای هر کلمه ی موجود تعریفی بسیار ساده و ابتدایی موجود می باشد تا به متوجه مفهمو آن شویم.  علاوه بر این مثال های تصویری مختلفی در اختیار تمامی کاربران می باشد که یادگیری را بسیار آسان تر می کند!

برخی از ویژگی های این نرم افزار عبارت است از:

دسترسی به پایگاه داده ای عظیم
عبارات کلیدی و نمونه هایی از هر کلمه
توضیحی ساده و قابل درک همراه با هر کدام از لغات
نکات نگارشی مختلف برای استفاده از کلمات در مکان های مناسب
نمایش مترادف ها و متضاد های هر کدام از کلمات موجود
مثال هایی تصویری برای افزایش توانایی یادگیری
گزینه ای برای اصطلاح مشکلات املایی لغات جست و جو شده توسط شما