Gears 5 اولین عنوانی است که بازی Fortnite را از تخت پادشاهی کنار می‌زند

0
81

همه ما می‌دانیم که بازی Fortnite در سال‌ها و مدت اخیر، همیشه در صدر فهرست ها بوده و بیشترین زمانی که صرف یک بازی ویدیویی آنلاین می‌شود، به این بازی محبوب شرکت اپیک گیمز (Epic Games) اختصاص دارد. این بازی بتل رویال (Battle Royale) و چند نفره که تاج پادشاهی را برای مدتی در شبکه‌ها و پلتفرم های مختلف روی سر گذاشته، در ادعای کسب لقب محبوب ترین بازی ویدیویی دنیا است و به نظر می‌رسد که کسی هم نمی‌تواند جلویش را بگیرد.

جالب است بدانید که بازی Fortnite از ابتدای تابستان سال 2018 تا کنون، در صدر چارت ها و فهرست‌های هفتگی شبکه ایکس‌باکس لایو قرار گرفته است و برای یک سال کامل، به عنوان یک بازی ویدیویی شناخته می‌شده که بیشترین زمان بازی‌بازان در ایکس‌باکس لایو را به خود اختصاص داده است. با این حال، به نظر می‌رسد که دیگر زمان پادشاهی و حکمرانی بازی Fortnite به پایان رسیده است. با عرضه بازی محبوب و بسیار مورد انتظار Gears 5 که به تازگی برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی (ویندوز 10) عرضه شده، پایان صدرنشینی بازی Fortnite را در شبکه ایکس‌باکس لایو شاهد هستیم و حالا بیشتر باز‌ی‌بازان ترجیح داده اند تا به سراغ بازی Gears 5 و بخش‌های چند نفره سرگرم کنند آن بروند.

Gears 5 قطعا کار بزرگ و فوق‌العاده ای انجام داده است. این بازی توانسته در مدت زمانی که عرضه شده، سلطنت 1 ساله و بی چون و چرای بازی Fortnite را پایان دهد و خودش در صدر فهرست ایکس‌باکس لایو به عنوان بیشترین بازی تجربه شده قرار بگیرد. این موفقیت بازی Gears 5 زمانی بیشتر به چشم می‌آید که بدانیم عرضه عناوین جدید و بزرگ و به شدت مورد انتظار در یک سالی که گذشت، مانند Red Dead Redemption 2 و Call of Duty: Black Ops 4 و Forza Horizon 4 و Battlefield 5 و Apex Legends نتوانستند حتی لحظه ای بالاتر از بازی Fortnite قرار بگیرند اما حالا Gears 5 با یک آغاز محکم و فوق‌العاده، نه تنها بار دیگر نام سری Gears of War را درخشان ظاهر کرد، بلکه به حکمرانی طولانی بازی Fortnite نیز پایان داد.

شما می‌توانید تصویری از محبوب ترین بازی‌های کنونی ایکس‌باکس لایو را در زیر مشاهده نمایید:

به غیر از Gears 5 و Fortnite، بازی های محبوب دیگری مانند GTA 5 و Rainbow Six Siege و Apex Legends و البته نسخه جدید NBA 2K را نیز مشاهده می کنید که بازی بازان بیشترین زمان در ایکس باکس لایو را صرف تجربه آن ها می کنند.

بازی Gears 5 هم‌اکنون برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (ویندوز 10) در دسترس قرار دارد. اگر می‌خواهید بدانید که پرداخت های درون برنامه ای در این بازی محبوب چگونه کار می‌کنند و به چه صورتی هستند، این مطلب را از دست ندهید.

نظر شما در مورد صدرنشینی تاریخی بازی Gears 5 و کنار زدن بازی Fortnite از تخت پادشاهی ایکس‌باکس لایو چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از