بازی Marvel’s Avengers دارای گیم‌پلی و جلوه‌های بصری شگفت انگیز است

0
۱

بازی Marvel’s Avengers یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو است و از آن جایی که گروه بسیار محبوب و مشهور The Avengers را به عنوان شخصیت‌های اصلی خود می‌بیند، خیلی راحت به تیتر اول خبرگذاری ها تبدیل می‌شود و همه دوست دارند تا عملکرد این بازی را مشاهده کنند.

به تازگی یکی از بازیگران مشهور و خوش صدای بازی Marvel’s Avengers، یعنی آقای نولان نورث (Nolan North) به تعریف و تمجید از بازی Marvel’s Avengers پرداخته و گیم‌پلی و جلوه‌های بصری این عنوان مورد انتظار را فوق العاده خوانده است. آقای نولان نورث را به خاطر نقش آفرینی‌های متعدد و به یادماندنی ایشان در بازی‌های ویدیویی مختلف می‌شناسیم و صدای او همیشه برایمان آشنا است. نولان نورث تا به حال در بازی‌های زیادی به عنوان بازیگر و صداگذار فعالیت کرده که از بین آن‌ها می‌توان به عناوین Uncharted و The Last of Us و عناوین بسیار دیگر اشاره کرد.

آقای نولان نورث در مصاحبه جدیدی توضیح داده با این که در پروژه‌های بسیاری فعالیت کرده و بازی‌های ویدیویی بسیاری را به چشم دیده، اما توسط بازی Marvel’s Avengers شگفت زده شده است! او می‌گوید که نحوه انتقال صحنه‌های سینمایی به گیم‌پلی شگفت انگیز است و جلوه‌های بصری و گرافیکی این عنوان، خیره کننده تلقی می‌شود. آقای نورث به دموی اخیری که در کامیک کان سن دیگو به نمایش درآمد اشاره می‌کند و می‌گوید حتما آن را زیر نظر داشته باشید. نولان نورث به صورت دقیق، این چنین توضیح می‌دهد:

قطعا یکی از خیره کننده‌ ترین چیزها است… شما نمی‌توانید بگویید که کجا گیم‌پلی و کجا در حال پخش صحنه‌های سینمایی است… خیلی یک پارچه است. شما همیشه نگران هستید که یک بازی خیلی خوب به نظر برسد اما زمانی که بازی را می‌گیرید با خود می‌گویید که گیم‌پلی  به اندازه جلوه‌های بصری خوب نیست. Marvel’s Avengers از نظر بصری، یکی از خیره کننده‌ترین چیزهایی است که من تا به حال دیده‌ام که البته با بازی‌هایی مانند Uncharted و The Last of Us همراه است. آن‌ها شگفت انگیز هستند اما Marvel’s Avengers من را تکان داد.

جالب است بدانید که آقای نولان نورث در بازی Marvel’s Avengers در نقش شخصیت محبوب تونی استارک (Tony Stark) نقش آفرینی خواهد کرد و همان طور که مشاهده می‌کنید، از نظر او بازی Marvel’s Avengers به شدت فوق‌العاده و سطح بالا به نظر می‌رسد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ 15 ماه می سال 2020 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از