یازدهمین عنوان سری بازی های مگا من چگونه خواهد بود؟

بازی Mega Man 11 در اواخر سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی مشهور کپکام به مناسبت سی سالگی سری بازی‌های Mega Man رونمایی شد. این بازی پرخاطره یازدهمین بازی سری Mega Man است که برای کنسول های پلی استیشن چهار،ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوییچ به نظر در ماه های آخر سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. Mega Man 11 به نظر یکی از جذاب ترین بازی های اکشن سال خواهد بود.

امسال به نظر سال بسیار خوبی برای طرفداران مگامن خواهد بود و به نظر Mega Man Legacy Collection و بازی Legacy Collection 2 نیز در این سال منتظر خواهند شد که مجسمه آمیبو  نیز ضمیمه آنها می‌شود.

نام مگا من برای کمتر کسی ناشناخته است. این عنوان خاطره انگیز در آخرین روز های سال ۲۰۱۷ جدید ترین نسخه خود را معرفی کرد. Mega Man 11 مطابق انتظار سری جدید این بازی مانند  نسخه های سری قبل یک بازی ۲٫۵ بعدی در سبک اکشن است. هنوز اطلاعات زیادی در اختیار کاربران قرار نگرفته است و تنها در جریان لایو استریم منتشر شده در  زمان معرفی برخی اطلاعات را می توان به دست آورد . کارگردانی این بازی بر عهده کوجی اودا قرار داشته و کازوهیرو سویچا نیز به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد و توسعه دهندگان بازی اعلام کردند که هدف اصلی آن‌ها از ساخت چنین بازی‌ای، احیای سری بازی‌های Mega Man است.

بدون شک این بازی شباهت های بسیار زیادی در داستان بازی و شخصیت های خوب و بد این عنوان به یاد ماندنی خواهد داشت اما تنها نام شرکت کپکام کافی است تا بدانیم در بازی رایانه ایی Mega Man 11 شاهد تغییراتی خواهیم بود که بتوان کاربران را برای اجرای این بازی که به مناسبت سی  سالگی این عنوان معرفی شد ترغیب کنند.

در جریان تریلر منتشر شده اطلاعاتی از گیم پلی و موسیقی این بازی نیز می توان به دست آورد. در Mega Man 11 یک تغییر بسیار جلب توجه کرد و آن هم زمانی که مگامن به یک اسلحه جدید مجهز می‌شود، نه تنها ظاهر او، بلکه رنگ او نیز تغییر می‌کند.

دو فاکتور اصلی برای طرفداران بسیار امیدوار کننده است و نام مگامن و کمپانی کپ کام نوید یک بازی خاطره انگیر را می دهد .با این وجود در روز های اخیر نیز باید شاهد انتظار  خبر های بیشتری از این عنوان پرطرفدار اصیل باشیم

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها