اخبار

به روز رسانی مچ بند جدید شیائومی عرضه شد

کالاسودا - کالاسودا- اولین به روز رسانی مچ بند جدید شیائومی Mi Band 3 ویژگی جدیدی را در میان مچ بند های سلامتی ایجاد کرد. شیائومی پس از دو سال از مچ بند نسخه قدیمی Mi Band 3 را با برنامه های جالبی در اختیار کاربران قرار می دهد این مچ بند هوشمند که با قیمت ۲۶ دلار و نسخه NFC دار با قیمت ۳۰ دلار در بازار جهانی عرضه شده است بدون شک تا مدتی دیگر در میان کاربران و علاقه مندان این گجت سلامتی سرو صدای بسیار به پا خواهد کرد. البته لازم به ذکر است این قیمت برای نمایندگی های رسمی شیائومی است و باید منتظر عرضه این مچ بند با قیمتی بالاتر در بازار ایران باشیم.

روز ۳۱ مای می اتفاق های بسیار خوبی برای طرفداران این برند چینی رقم خورد و بخشی از این رویداد مربوط به مچ بند Mi Band 3 بود که تاکنون پیش فروش بسیار خوبی داشته است . حال شیائومی با عرضه یک به روز رسانی جالب قابلیت قابلیت میوت کردن را به دستگاه اضافه کرده است. این بدان معنی است که وقتی یک گوشی هوشمند به Mi Band 3 متصل می‌شود، کاربران می‌توانند از راه دور گوشی هوشمند خود را ساکت کنند. از امروز، این به‌روز‌رسانی تنها برای گوشی‌های هوشمند آندرویدی در دسترس می‌باشد و هنوز هیچ تاییدیه‌ای در مورد سازگاری ورژن iOS آن وجود ندارد.

Mi Band 3 دارای طراحی بندهای قابل جداشدن، مانند مدل قبلی‌اش، می‌باشد. سه گزینه رنگی قرمز، سیاه و آبی برای انتخاب وجود دارد. همچنین این می‌بند دارای یک صفحه نمایش لمسی ۰٫۷۸ اینچی OLED جدید و بزرگ است که وضوح ۱۲۸ × ۸۰ را ارائه می‌دهد و می‌تواند تا ۲۴ کاراکتر چینی را در یک زمان نمایش دهد. از لحاظ عملکرد، از گام شمار، ضربان قلب و دیگر فعالیت‌های ورزشی ساعت پشتیبانی می‌کند.اما یکی از علل مهم فروش Mi Band 3، عملکرد ضد آب آن است، و می‌توان آن را در آب تا عمق ۵۰ متر غوطه‌ور ساخت. بنابراین می‌توانید هنگام شنا از آن استفاده کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا