جوکر و ترمیناتور، مهمان‌های ناخوانده‌ بازی Mortal Kombat 11 می‌شوند

0
۱۲۳

نسخه جدید سری Mortal Kombat، یعنی بازی Mortal Kombat 11 مانند همیشه یکی از پرطرفدار ترین بازی‌های سال است و رقابت خشن و نفس گیر باز‌ی‌بازان در آن پایان ندارد. از آن جایی که شخصیت‌های اصلی در فهرست مبارزان بازی ممکن است پس از مدتی تکراری شود، سازندگان تصمیم به عرضه محتویات الحاقی می‌گیرند تا شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه کنند اما این شخصیت ها دقیقا چه کسانی هستند؟

استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios) در گذشته اعلام کرده که بود که شش شخصیت را با استفاده از یک بسته‌ی الحاقی که Kombat Pack نامیده می‌شود، برای بازی Mortal Kombat 11 منتشر خواهد کرد. فهرست شخصیت‌های بسته الحاقی اول در ماه‌های گذشته لو رفت و طرفداران و بازی‌بازان از نام‌ های موجود در آن فهرست هیجان زده شدند. حال، طبق اعلام رسمی سازندگان، به نظر می‌رسد که شخصیت‌های محبوب و خوبی برای بازی Mortal Kombat 11 در دسترس قرار می‌گیرد.

از بسته الحاقی اول بازی Mortal Kombat 11، تا به حال دو شخصیت منتشر شده اند و هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان هستند. این شخصیت‌ها، Shang Tsung و Night Wolf نام دارند که از شخصیت‌ها و مبارزان قدیمی سری بوده و طرفداران بسیاری دارند. اما به غیر از این دو شخصیت که در گذشته به صورت رسمی معرفی شده‌ بودند، پای 4 شخصیت جدید نیز به میان می‌آید. طبق اعلام رسمی سازندگان، این 4 شخصیت شامل Terminator T-800 و Sindel و Joker و Spawn می‌شوند.

برای کسانی که با شخصیت های نام برده شده آشنایی ندارند باید توضیح دهیم که Terminator T-800 یک شخصیت مشهور از سری فیلم‌های ترمیناتور است که طرفداران بی شماری دارد و قطعا قابلیت‌ها او در بازی حسابی به چشم می‌آیند. علاوه بر این، از چهره Arnold Schwarzenegger، بازیگر معروف در بازی استفاده شده که جذابیت کار را دو چندان می‌کند. شخصیت Sindel نیز یکی از مبارزان قدیمی سری Mortal Kombat است که قابلیت‌های خطرناک و البته داستان و سرگذشتی پیچیده دارد. او در واقع مادرِ کیتانا و همسر قبلی Shao Khan محسوب می‌شود. شخصیت The Joker هم نیازی به معرفی ندارد و همه ما این شخصیت افسانه‌ای و به شدت پرطرفدار را می‌شناسیم. نکته جالب در مورد جوکر در بازی Mortal Kombat 11، طراحی جالب آن است که با لباسی شیک و چهره‌ای مرتب در بازی حضور پیدا می کند. در آخر هم شخصیت Spawn قرار می‌گیرد که متعلق به شرکت Image Comics است و چهره‌های برتر در زمینه ساخت و طراحی کتاب‌های کامیک، او را خلق کرده‌اند. این شخصیت قابلیت‌های بی شماری دارد که قطعا باعث جذاب تر شدن گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 11 می‌شود.

شخصیت Terminator T-800 در تاریخ 8 ماه اکتبر 2019، شخصیت Sindel در تاریخ 26 ماه نوامبر 2019، شخصیت جوکر در تاریخ 28 ماه ژانویه سال 2020 و شخصیت اسپاون، در تاریخ 17 ماه مارچ سال 2020 در دسترس بازی‌بازان Mortal Kombat 11 قرار خواهد گرفت. البته بد نیست اشاره کنیم که در بسته الحاقی اول بازی Mortal Kombat 11، علاوه بر این شخصیت‌های پر طرفدار و محبوب، اسکین ها و Gearهای جدیدی نیز در دسترس قرار می‌گیرند. استودیوی ندررلم و شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در گذشته اعلام کرده‌ بودند که قصد پشتیبانی چند ساله از Mortal Kombat 11 را دارند و به نظر می‌رسد که محتویات الحاقی بسیاری در آینده برای این بازی پر طرفدار منتشر خواهد شد.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از