نینجا اولین نفری است که بازی Gears 5 را در میکسر استریم می‌کند

0
196

کمتر کسی در حوزه بازی‌های ویدیویی پیدا می‌شود که تا به حال نام نینجا (Ninja) را نشنیده باشد یا حداقل یکی از استریم‌های او را ندیده باشد. این استریمر معروف مدتی پیش اعلام کرد که شبکه توییچ (Twitch) را به مقصد میکسر (Mixer) ترک می‌کند و حالا برای ارایه یک استریم هیجان انگیز از بازی Gears 5 آماده می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Tyler Blevins ملقب به نینجا که در چند سال اخیر شهرت بسیاری برای استریم بازی های مختلف، به خصوص بازی Fortnite به دست آورده، چندی پیش اعلام کرده بود که قصد دارد شبکه توییچ را ترک کرده و به شبکه استریمینگ شرکت مایکروسافت، یعنی میکسر بپیوندد. هیچکس نمی‌داند که در پشت این حرکت نینجا، چه قراردادها و مسائل تبلیغاتی و مبالغ هنگفتی وجود دارد اما قطعا می‌دانیم که اسپانسرینگ و مسائلی از این دست، عامل اصلی حرکت نینجا از توییچ به میکسر است.

حال، مایکروسافت برنامه دارد تا با نقش پر رنگ نینجا در شبکه استریم میکسر، به هدف های خود در زمینه بازاریابی برسد. همان طور که می‌دانید، بازی Gears 5 تا چند روز دیگر به صورت رسمی عرضه می‌شود و قطعا یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری ایکس‌باکس وان در نسل هشتم به شمار می‌رود. حال، نینجا قرار است به عنوان اولین استریمر، بازی Gears 5 را زودتر از زمان عرضه رسمی و با پشتیبانی کامل مایکروسافت، استریم کند و یک گیم‌پلی یا Walkthrough کامل از این بازی مورد انتظار را منتشر کند.

نینجا در ابتدا این خبر را از طریق حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد و به نظر می‌رسد که اولین قسمت از استریم او از بازی Gears 5 در شب گذشته به پایان رسیده و حالا هر شب تا روز انتشار بازی Gears 5 ادامه خواهد داشت. برای کسانی که دوست دارند استریم نینجا را مشاهده کنند اما از اسپویل شدن داستان بازی Gears 5 می‌ترسند، باید بگوییم که طبق اعلام نینجا، او تمام بخش کمپین یا داستانی را تجربه نخواهد کرد و دوست ندارد تا تجربه کلی بخش داستانی بازی برای کسانی که استریم را تماشا می کنند، خراب شود؛ حداقل نه پیش از عرضه رسمی بازی!

قطعا یکی از دلایل اصلی نقل مکان کردن نینجا از توییچ به میکسر، همین بحث پشتیبانی مایکروسافت است. استفاده کردن از یک چهره مشهور و محبوب در زمینه استریم بازی های ویدیویی، می‌تواند بازاریابی بسیار خوبی برای بازی های انحصاری آن‌ها باشد و حالا Gears 5 بیش از پیش بر سر زبان ها افتاده است. این قطعا آخرین استریم نینجا از بازی های فرست پارتی مایکروسافت نخواهد بود و در آینده شاهد موارد بیشتری هستیم.

بازی Gears 5 در تاریخ 10 ماه سپتامبر سال 2019 برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین بد نیست اشاره کنیم که بازیگر و کشتی گیز مشهور در WWE، دیو باتیستا قرار است به عنوان شخصیت قابل بازی به Gears 5 اضافه شود که این اتفاق در تاریخ 15 ماه سپتامبر رخ می‌دهد.

نظر شما در مورد استریم نینجا از بازی Gears 5 چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از