نینجا می‌خواهد به عنوان «بزرگترین گیمر تاریخ» شناخته شود

یکی از مشهورترین و شناخته شده ترین استریمرهای حال حاضر در دنیای بازی های ویدیویی، یعنی نینجا، دوست دارد به عنوان بزرگترین گیمز تاریخ شناخته و به یاد آورده شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

پدیده سلبریتی در صنعت بازی های ویدیویی، شاید یک نو و جدید باشد. با این حال، شبکه‌های استریم، رشد اینترنت و البته ظهور استریمرهای با استعداد و کاربلد باعث شدند تا چنین پدیده‌ای را در دنیای ویدیو گیم شاهد باشیم. استریمرها، قطعا سلبریتی های صنعت بازی‌های ویدیویی هستند و زمانی که مشاهده می‌کنیم بسیاری از مردم تنها برای شنیدن نظر یک استریمر و دیدن گیم‌پلی و بازی او پای استریم ها می‌نشینند، این گفته کاملا اثبات می‌شود.

یکی از همین استریمرهایی که روز به روز به شهرت او اضافه می‌شود، نینجا (Ninja) نام دارد و کمتر کسی در حوزه بازی‌های ویدیویی پیدا می‌شود که تا به حال نام ناو را نشنیده باشد. نینجای 28 ساله که در ماه های گذشته اعلام کرده بود شبکه توییچ (Twitch) را به مقصد شبکه استریمینگ مایکروسافت، یعنی میکسر (Mixer) ترک می‌کند و با انجام این کار، حواشی بسیاری را پدید آورد، در یک یا دو سال اخیر همیشه در صدر قرار داشته و حتی جایزه بهترین استریمر سال را نیز در مراسم The Game Awards 2018 دریافت کرد.

Tyler Blevins ملقب به نینجا که در چند سال اخیر شهرت بسیاری برای استریم بازی های مختلف، به خصوص بازی Fortnite به دست آورده، به تازگی اعلام کرده که می‌خواهد به عنوان بهترین گیمر تاریخ در یاد ها بماند. او به تازگی مصاحبه‌ای را انجام داده و در قسمتی از مصاحبه خود، این چنین صحبت کرده است:

من می‌خواهم به عنوان یکی از بهترین گیمرهای تاریخ یا حتی بهترین گیمر به یاد آورده شوم. گرچه این اتقاق ممکن است رخ ندهد چرا که ما نمی‌دانیم چه چیزی باعث بهترین شدن می‌شود. رقابت طلبی، گیمز بودن یا استریم کردن؛ بهترین از کدام یک از این‌ها ناشی می‌شود؟

نینجا روز به روز به شهرت و کارهای خود اضافه می‌کند و به همین ترتیب دوست دارد در آینده به عنوان چهره‌ای سرشناس و کاملا معروف شناخته شود. او به وضوح در ادامه صحبت هایش می‌گوید که می‌خواهد یک شخصیت منحصر به فرد از خود خلق کند و با کارها و فعالیت هایی که انجام می‌دهد، به یک نماد و چهره ماندگار تبدیل شود. با رشد فوق‌العاده ای که صنعت بازی های ویدیویی دارد و البته فراگیر شدن هر چه بیشتر بحث و مقوله استریمینگ و استریمرها، قطعا رخ دادن چنین اتفاقی اصلا دور از انتظار نیست.

نظر شما در مورد استریمرهای مشهور دنیای بازی‌های ویدیویی و البته شخصِ نینجا چیست؟

منبع: کامیک بوک