اپلیکیشن Youtube Music جایگزین اپلیکیشن Play Music می شود

0
167
اپلیکیشن Youtube Music جایگزین اپلیکیشن Play Music می شود

اپلیکیشن Youtube Music جایگزین اپلیکیشن Play Music به عنوان برنامه از پیش نصب شده در اندروید 10 می شود.

اگر Android 10 را بر روی دستگاه خود نصب کرده اید و تعجب می کنید که برنامه Play Music به کجا رفته است نگران نباشید. چندی پیش معلوم شد که گوگل اعلام کرده است که در اندروید 10 تصمیم گرفته است که برنامه Play Music را به عنوان برنامه موسیقی از پیش نصب شده با YouTube Music جایگزین کنند. بنابراین اگر آن را به جای اپلیکیشن پخش موسیقی پیدا کردید تعجب نکنید.

راهنمای کامل موسیقی شما

طبق پستی که در وبلاگ یوتیوب منتشر شده است، ، “YouTube Music راهنمای کامل شخصی شما در سراسر دنیای موسیقی  خواهد شد – خواه این آهنگ در دسته آهنگ های داغ باشد ، یا گوهری نایاب یا آهنگی غیر متعارف باشد. طرفداران موسیقی در  گوشی های اندرویدی اکنون می توانند به راحتی YouTube Music را که روی همه دستگاههای جدید راه‌اندازی شده در Android 10  و Android 9  از جمله سری پیکسل نصب شده است، باز کنند. “

ماه گذشته، لیور کوهن، مدیر بخش موسیقی گوگل تأیید کرد که آن‌ها روی سرویس جدیدی تحت نام یوتیوب ریمیکس کار می ‌کنند؛ اما از ارائه‌ جزئیات بیشتر درباره‌ی آن اجتناب کرد. برطبق آنچه که کوهن بیان داشته، سرویس جدید آن ‌ها ترکیبی از سرورها گوگل پلی موزیک و فهرست عظیم یوتیوب خواهد بود. وبسایت Droidlife نیز با تأیید این گفته، این نکته را اضافه کرد که سرویس مورد بحث توانایی پخش موسیقی براساس زمان، مکان و دیگر شاخصه ‌های این‌چنینی را خواهد داشت.

راهنمای کامل موسیقی شما

پلی موزیک به طور کامل حذف نشده است

گفته می شود ، به این معنی نیست که گوگل Play Music را کنار گذاشته شده است. در حقیقت ، کاربرانی که می خواهند Play Music را دوباره در دستگاه های خود به نفع YouTube Music نصب کنند ، می توانند این کار را انجام دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به فروشگاه Play و جستجوی برنامه بروید و می توانید بار دیگر آنرا دوباره دانلود کنید.

هدف گوگل از این کار چه بود؟

ما مطمئن نیستیم که چرا Google Play Music را با YouTube Music جایگزین کرده است ، شاید این یک پیشنهاد برای کمک به تقویت مشترکین این سرویس باشد. اگرچه ممکن است برنامه دارای ویژگی های خاصی از Play Music نباشد ، امیدوارم Google در آینده آن را به روز کند تا با Play Music هماهنگ شود.

پلی موزیک به طور کامل حذف نشده است

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها