تعداد دانلود‌های بازی Pokemon Go از مرز 1 بیلیون عبور کرد

0
۸

بازی Pokemon Go از آن دست عناوین موبایلی بود که پس از عرضه، سر و صدای بسیاری به پا کرد و مردم به شکل خواه یا ناخواه، به سمت آن جذب شدند. هجوم بی سابقه مردم به این بازی موبایل، سبب شده تا حالا رکورد فوق‌العاده‌ای برای آن رقم بخورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به تازگی خبر رسیده که تعداد دانلود های بازی Pokemon Go از مرز 1 بیلیون عبور کرده است. جالب است بدانید که بازی Pokemon Go تنها پس از دو ماه از عرضه‌اش، به میزان 500 میلیون دانلود رسید که نشان می‌دهد این بازی موبایل در یک دوره زمانی، چقدر طرفدار برای خود پیدا کرد. با این حال، پس از مدتی، بسیاری از مردم بازی Pokemon Go را رها کردند و دیگر مانند گذشته کسی در مورد آن صحبت نمی‌کرد. همین موضوع سبب شد تا این بازی برای رسیدن به آمار 1 بیلیون دانلود، حدود 3 سال را سپری کند.

یکی از دلایلی که بازی Pokemon Go هنوز هم طرفداران زیادی دارد، پشتیبانی بسیار خوب سازندگان این بازی، یعنی استودیوی Niantic است که همیشه با عرضه محتویات جدید و نو برای بازی، طرفداران را سرگرم نگه داشته است. از آن جایی که بازی Pokemon Go یک عنوان واقعیت افزوده یا AR است، بازی‌بازان را مجبور می‌کند که با دنبال کردن پوکمان ها در دنیای واقعی، به جست و جو بپردازند و حتی ایونت‌های مختلفی که برای آن برگزار می‌شود، افراد را به انجام کار تیمی تشویق می‌کند که همین مسائل باعث می‌شود تا به سلامتی مردم نیز کمک شود؛ البته اگر از گزارش های دلخراش ناشی از این بازی (کشته شدن و صدمه دیدن افراد برای دستیابی به پوکمان ها) فاکتور بگیریم!

به نظر می‌رسد که طرفداران از محتویات خوب بازی Pokemon Go راضی هستند و سازندگان نیز به این زودی ها قصد رها کردن بازی محبوب خود را ندارند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که موفقیت‌های بیشتر، به غیر از 1 بیلیونی شدن Pokemon Go در چه زمانی به دست خواهند آمد.

نظر شما در مورد بازی Pokemon Go و رسیدن این بازی به رکورد 1 بیلیون دانلود چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از