ترفند ها

بررسی برترین نرم افزار آموزش زبان در استور های گوگل و IOS

کالاسودا - کالاسودا – نرم افزار Learn Languages: Rosetta Stone یک اپلیکیشن فوق العاده پرطرفدار است این نرم افزار در بخش نرم افزار های آموزشی در سال گذشته برترین اپلیکیشن شناخته شده است و در استور های رسمی اپل و گوگل به صورت رایگان قابل دریافت است . نرم افزار Learn Languages: Rosetta Stone  از سال ۲۰۱۳ در دسترس کاربران است و با حجمی در حدود ۲۵۰ مگابایت در اختیار کاربران قرار می گیرد. نکته جالب این نرم افزار استفاده از آن به صورت آفلاین است،کاربران می توانند دیتای مربوط به آموزش خود را دانلود کرده و به صورت آفلاین از آن استفاده کنند .

اپلیکیشن های آموزش زبان خارجی با امکانات محدود در اختیار کاربران میگیرد اما اپلیکیشن Learn Languages: Rosetta Stone به طور کامل و با سطح های مختلف باعث پیشرفت روز به روز علاقه مندان می شود. نکته قابل توجه این اپلیکیشن آموزش به ۲۴ زبان زنده دنیا زبان های اسپانیایی (آمریکای لاتین یا اسپانیا)، انگلیسی (ایالات متحده یا بریتانیا)، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، چینی (ماندارین)، عربی، هلندی، فیلیپینی (تاگالوگ)، یونانی، عبری، هندی، ایرلندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، فارسی ، لهستانی، پرتغالی (برزیل)، روسی، سوئدی، ترکی و ویتنامی است . روش تدریس این نرم افزار در طی بیش از ۲۰ سال توسط میلیون ها نفر از جمله موسسات آموزشی و نیز مشتریان شرکت های بزرگ مورد اعتماد قرار گرفته است. صحبت کنید. این نرم افزار با تمرکز بر روی تصاویر و ویژگی های بصری به آموزش کاربران می پردازد.

لینک دانلود نرم افزار Rosetta Stone برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود نرم افزار Rosetta Stone برای سیستم عامل IOS

برخی از قابلیت هایی که کاربران پس از اجرای این نرم افزار یاد می گیرند به شرح زیر است:

مهارت های مفید و عملی مکالمه را بر اساس سناریو ها و حوادث روزمره ارتقا دهید.

مانند یک سخنگوی بومی صحبت کنید. فن آوری تشخیص گفتار TruAccent ™ این برنامه به تلفظ شما گوش می دهد و به شما کمک می کند آن را اصلاح کنید و به طور صحیح صحبت کنید.

این نرم افزار به شما اجازه می دهد که دستگاه های اندروید را همگام سازی کنید تا بتوانید مهارت های خود را در هر گوشی و تبلتی به صورت یکپارچه تمرین کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

 

 

مطالب مرتبط

برو بالا