روایت بازی دزدان دریایی این بار به سبک یوبی سافت

0
457

کالاسودا – عنوان بازی Skull & Bones یکی از جذاب ترین بازی های سبک اکشن خواهد بود که در اواسط سال ۲۰۱۸ برای کنسول های بازی پلی استیشن چهار، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد و این بار از کمپانی یوبی سافت خبر هایی منتشر شده است که برای نینتتندو سوییچ عرضه نخواهد شد. Skull & Bones دارای بخش های متنوعی است اما تمرکز اصلی این بازی بر روی جنگ های دریایی است.

بازی های متنوعی در سال ۲۰۱۸ که داستان دزدان دریایی را روایت می کند عرضه خواهد شد اما Skull & Bones این بازی علاوه بر مبارزات چند نفره آنلاین دارای یک بخش داستانی مهیج است که کاربران را برای اجرای آن ترغیب می کند. این بازی سوم شخص که در یک محیط جهان باز رخ می دهد. این بازی شباهت بسیاری Assassin’s Creed: Black Flag نیز دارد. داستان بازی به شرح زیر است:

در دوره شگفت انگیز دزدان دریایی. کاپیتان ها فرماندهی کشتی های جنگی را به عنوان مهم ترین اسلحه های روی زمین بر عهده دارند. عنوان Skull & Bones داستان یک کاپیتان تازه وارد دزدان دریایی را روایت می کند که بخشش فرمانروا را قبول نکرده و با کشتی جنگی خود از کاراییب گرفته تا اقیانوس هند، سفر می کند.

این اقیانوس‌های وسیع و زیبا، میدان مبارزه‌ است. امپراطوری‌های بزرگ برای فتح آمده‌اند، شرکت‌های تجاری قدرتمند در این آب‌ها فعالیت می‌کنند و دزدان دریایی بی‌رحم هم به دنبال سهم‌شان از گنج هستند.

در این بازی شما باید در مسیر تبدیل شدن به بزرگ‌ترین دزد دریایی، برای خودتان ارتشی از کشتی‌ها بسازید و آن‌ها را شخصی‌سازی ‌کنید، به مسیرهای تجاری حمله ‌کنید و رقیب‌های دزد دریایی خودتان را از بین ‌ببرید. شخصیت‌های مختلفی در بازی وجود دارند که برخی در داستان جای می‌گیرند و برخی، بازی‌کننده‌های دیگر هستند.تا کنون این اطلاعات از این بازی منتشر شده است و به نظر در روزهای آینده تا زمان عرضه بازی خبر های بسیار هیجان انگیزی در مورد این بازی زیبا دریافت کنیم.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

 
 
 

دیدگاه خود را بیان کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید