معرفی The Darwin Project ؛ جدید ترین بازی سبک بتل رویال

کالاسودا– بازی  The Darwin Project یکی از بازی های انحصاری شرکت مایکروسافت است که توسط استودیو اسکونجر(Scavengers Studio)  در سبک چند نفره Battle Royale در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. این بازی در ظاهر شباهت بسیار زیادی با بازی Fortnite دارد. بازی  The Darwin Project برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان با قیمتی در حدود ۱۵ دلار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

سبک Battle Royale این روز ها سرو صدای بسیاری به پا کرده است .در چنین عناوینی زنده ماندن حرف اول را می‌زند و در این حین بزرگ‌ترین خطر، بازیکنان دیگر هستند که همگی قصد کشتن یکدیگر را دارند تا در نهایت یک نفر زنده بماند.

اولین بار در کنفرانس E3 نام بازی  The Darwin Project مطرح شد حال پس از گذشت نزدیک به یک سال به نظر می رسد این بازی در مراحل پایانی تولید قرار دارد .

بازیکنان در بازی The Darwin Project به یک منطقه بسیار سرد و برفی در کشور کانادا قدم خواهند گذاشت که به‌شدت روی سبک بتل رویال تمرکز دارد. بر خلاف بازی های دیگر این سبک مانند پابجی به طور مستمر  می‌توانید حرکات رقبای خود را دنبال کنید، به این شکل که با توجه به برفی بودن محیط بازی، ردپای بازیکنان روی زمین به جا می‌ماند و اگر آن را دنبال کنید، احتمالا به همان فرد موردنظر خواهید رسید تا به اهداف خود برسید .

بازی The Darwin Project هم‌چنین از ابزاری برای تماشای بازی دیگران نیز بهره می‌برد که از طریق آن می‌توان درمورد بازی شخص مقابل نظر داد و به طور مسابقات دیگر افراد را به راحتی دنبال کنید.

البته ماجرای این بازی به این سادگی تمام نمی شود و کمپانی مایکروسافت به نظر قصد دارید اثری ماندگار از خود به جای بگذارید و به همین دلیل این کمپانی اعلام کرده است این بازی با ویژگی های بیشتر،ابزار ها و امکانات بسیار زیادی در مقایسه با بازی های این سبک بتل رویال عرضه خواهد شد. با این اوصاف به نظر می رسد شرکت مایکروسافت قصد دارد با عرضه بازی های ماندگار بتواند با قدرت بیشتری به جنگ با کنسول بازی پلی اسیتشن و شرکت سونی برود. حال باید صبر کرد تا بازی های سال ۲۰۱۸ هر دو کمپانی به صورت انحصاری معرفی شود و دید آیا مایکروسافت می تواند توانایی های خود را برای جذب کاربران بیشتر به نمایش بگذارد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید