معرفی 10 بازی جدید در رخداد گیم اواردز 2019

0
207

22 آذر / 12 دسامبر هم‌زمان با اعلام اسامی برندگان گیم اواردز 2019 حدود 10 گیم جدید نیز رونمایی خواهد شد.

به گزارش کالاسودا مراسم The Game Awards 2019 یکی از مورد انتظارترین رویداد ها برای گیمرها محسوب می‌شود و زمانی که بدانیم در این مراسم قرار است تقریبا 10 بازی جدید معرفی شود، انتظار برای آن سخت تر نیز می‌شود.

 The Game Awards 2019 رویدادی است که در آن، بهترین بازی‌های سال انتخاب می‌شوند و علاوه بر آن، نمایش‌هایی از بازی‌های معرفی شده و البته معرفی بازی‌های جدید انجام می‌گیرد.

تهیه کننده و مجری این مراسم، یعنی آقای جف کیلی (Geoff Keighley) که همیشه در روزها و هفته های نزدیک به برگزاری مراسم، درباره موضوعات مرتبط صحبت می کند و با طرفداران و بازی‌بازان در ارتباط است، به تازگی در مصاحبه جدید خود اعلام کرده که تقریبا 10 بازی جدید در The Game Awards 2019 معرفی خواهند شد. البته جف کیلی به طور خاص در این باره توضیح نداده و نگفته که آیا این 10 بازی، شامل محتویات الحاقی نیز می‌شوند یا خیر.

بسیاری از بازی‌بازان امیدوار بودند تا با توجه به شایعات و گزارش های پر تعدادی که از نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 منتشر شده، معرفی رسمی این بازی را در مراسم The Game Awards 2019 شاهد باشند اما به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. جف کیلی خیلی واضح توضیح داده که هیچ برنامه ای برای معرفی بازی Resident Evil 3 Remake وجود نداشته است و گزارش های منتشر شده در این باره، همگی کذب هستند. علاوه بر این اعلام شده که مراسم The Game Awards سال 2019، مقدار 2 ساعت و نیم به طول خواهد انجامید و برنامه های زیادی در این مدت به مخاطبان ارایه خواهد شد.

مراسم The Game Awards 2019 در هفته آینده و در تاریخ 12 ماه دسامبر برگزار خواهد شد.

نظر شما در مورد مراسم The Game Awards 2019 و تعداد بازی‌هایی که در آن معرفی می‌شوند چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از