سرانجام انتظارها به پایان رسید؛ تریلر جدید بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد

0
99

پس از مدتی، شرکت سونی و استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) سرانجام تریلر جدیدی از بازی به شدت مورد انتظار The Last of Us Part 2 منتشر کردند تا باز هم طرفداران و بازی‌بازان را هیجان زده نمایند. برای مشاهده این تریلر جدید با ما همراه باشید.

بازی The Last of Us Part 2 قطعا مورد انتظارترین بازی انحصاری پیش روی کنسول پلی‌استیشن 4 و البته یکی از مورد انتظارترین عناوین به طور کلی محسوب می‌شود. تا به حال تریلرهای هیجان انگیز و نفس گیری از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شده‌اند اما این بازی مدتی را در سکوت خبری به سر برد و طرفداران را نگران کرد. حال، شرکت سونی در برنامه State of Play که شب گذشته برگزار شد، به طور رسمی اعلام کرد که بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ 21 ماه فوریه سال 2020 منتشر خواهد شد و همچنین یک تریلر سینمایی و به شدت جذاب را نیز از آن منتشر کرد.

در این تریلر جدید، اتفاقات بسیار غافلگیر کننده و نفس گیری رخ می‌دهد که نمی‌خواهیم آن ها را برای شما اسپویل کنیم. پیشنهاد می‌کنم تریلر جدید بازی The Last of Us Part 2 را در زیر تماشا نمایید:

در برنامه State of Play شب گذشته سونی، نمایش های دیگری از بازی‌های مورد انتظار مختلف مانند بازی Call of Duty Modern Warfare نیز منتشر شد اما شاید هیچکدام از آن ها برای بازی‌بازان به اندازه تریلر جدید بازی The Last of Us Part 2 لذت بخش و هیجان انگیز نبودند. این بازی با نسخه اول خود چنان بازی‌بازان و مخاطبان را پای خود میخکوب کرد که انتظار برای قسمت دوم برای آن ها به یک طلسم و سنت تبدیل شده است! شاید برایتان جالب باشد بدانید که بازی The Last of Us Part 2 برای کنسول پلی‌استیشن 4 طی دو دیسک بلوری عرضه خواهد شد که نمونه آن را بر سر انتشار فیزیکی بازی Red Dead Redemption 2 دیده بودیم.

نظر شما در مورد بازی The Last of Us Part 2 و تریلر جدیدی که از این عنوان منتشر شده چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از